Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidič Fabie chtěl zabít sekáčkem na maso řidiče Hummera

 
pátek, 31. března 2017, 12:28

Brno zažilo na začátku března automobilovou verzi boje Davida s Goliášem. Spor o parkovací místo ve Štefánikově ulici totiž přerostl v „bitvu.“ Řidič ve Fabii najížděl a nárážel do Hummera, který se snažil zaparkovat. Konflikt pak vyústil výhružkou zabitím a sekáčkem na maso v kapotě luxusního auta.

Třicetiletý cizinec pak vystoupil z auta vytáhnul golfovou hůl a řidiči Hummera vyhrožoval zabitím. Pak zaběhl do blízké restaurace a vrátil se se sekáčkem na maso, kterým šermoval druhému muži před obličejem a opět mluvil o zabití. Svůj výstup ukončil několika údery sekáčkem do kapoty auta Hummera a vrátil se zpátky do restaurace.

Majiteli tak způsobil škodu za čtyřicet tisíc korun. Policie včera zahájila trestní stíhání cizince kvůli výtržnictví, vydírání, nebezpečné vyhrožování a poškození cizí věci, za které mu může hrozit až osmileté vězení.  

Zdroj: PČR

 


 

Kam dál?

Policie dál pátrá po matce dvou dětí, manžel spáchal sebevraždu

čtvrtek, 30. března 2017, 17:40

Policie stále pátrá po pohřešované dvaačtyřicetileté Pavle Zálešákové z Hodonínska, která z domu odešla v pátek a doma...

Policisté prosí o pomoc při pátrání. Matka dvou dětí odešla v pátek z...

středa, 29. března 2017, 13:44

Policie vyhlásila pátrání po dvaačtyřicetileté Pavle Zálešákové z Hodonínska. Doma před víkendem nechala dvě děti...

Řidička nadýchala téměř čtyři promile

úterý, 28. března 2017, 15:09

O víkendu kontrolovali policisté na jihomoravských při bezpečnostní akci silnicích řidiče. Zaměřili se přitom především...

Muž zmlátil v Brně recepční. Policisté prosí veřejnost o pomoc při...

úterý, 28. března 2017, 09:44

Brněnští policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po nebezpečném agresorovi. Šestatřicetiletý...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jaké jsou nejčastější omyly při reklamacích?

Reklamace patří k nejčastěji uplatňovaným a také nejdůležitějším spotřebitelským právům. Pravidla pro uplatňování takzvaných práv z vadného plnění však nejsou jednoduchá a zákazníci v nich často tápou. S jakými omyly se ve spotřebitelské poradně dTestu nejčastěji setkávají?

Sněhový Krakonoš je letos v Jilemnici bez kalhot a kabátu

Jednoho z největších sněhových Krakonošů za poslední léta vytvořil výtvarník Josef Dufek se dvěma pomocníky na náměstí v krkonošské Jilemnici. Na výšku má mezi sedmi a osmi metry. Od svých předchůdců se liší i tím, že je "nahý", jen s botami. „Nemá pumpky ani kabát, řekl Dufek.

Knihy ruských autorů nabízejí Čechům „alternativní pravdu“. Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina?

V České republice vloni vyšlo přes patnáct tisíc knižních titulů. V záplavě nově vydané literatury se texty ruských autorů zaměřených na specifický výklad moderní historie ztrácejí. Přesto stojí za pozornost. Takto na sebe například v pražských ulicích polepenými tramvajemi upozorňuje kniha Nikolaje Viktoroviče Starikova „Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina“.