Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž zaplatil za BMW z inzerátu a prodejce nereaguje. Teď je o půl milionu lehčí

 
čtvrtek, 3. října 2019, 18:00

Muže ze Znojemska zaujal inzerát, kde prodejce nabízel BMW X5 za téměř půl milionu korun. Po odeslání peněz se prodejce přestal ozývat. Muž čekal týden a poté případ nahlásil policii.

V inzerátu se přesně jednalo o BMW X5 z roku 2016 a prodejce ho nabízel za takřka půl milionu korun. Muž se prodejci ozval a dohodli se na způsobu předání peněz i vozidla. Podle dohody poslal uvedenou částku na prodejcův účet.

Po odeslání peněž najednou prodejce přestal komunikovat. Po týdnu, kdy se zájemce nemohl žádným způsobem spojit s prodejcem, se obrátil na policii. „Nyní se případem zabýváme a po virtuálním prodejci pátráme. Zároveň opět doporučujeme spoléhat se na tradiční a ověřené prodejce. Buďte obezřetní a nedávejte zlodějům a podvodníkům šanci,“ dodává mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Napsal Dominik Hok | Foto Pixabay.com
 


 

Kam dál?

Muž si vymyslel dopravní nehodu, kde měli zemřít dva lidé. Nyní mu...

čtvrtek, 3. října 2019, 13:37

Policie obvinila třiačtyřicetiletého muže ze šíření poplašné zprávy, který letos na jaře ohlásil své známé smrtelnou...

Muž se v Brně nesmířil s botičkou, násilím ji sundal. Poté dělal, že...

čtvrtek, 3. října 2019, 09:30

Čtyřiačtyřicetiletý cizinec se v úterý pokusil odjet se svou škodovkou z chodníku. Problém byl v tom, že auto mělo na...

Aktualizováno 2. října 2019, 16:45

PÁTRÁNÍ: Rodina pohřešuje tohoto muže, poslední stopa končí na...

středa, 2. října 2019, 15:30

Od konce minulého května pátrají policisté po Ludvíku Machovi, který odešel z domova a od té době o sobě nepodává žádné...

Muž si z převlékací kabinky udělal soukromý bar a vypil sedmičku...

středa, 2. října 2019, 14:15

V pondělí v nákupním centru ve Skandinávské ulici jeden ze zákazníku trochu změnil účel převlékací kabinky. Vypití...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých podmínkách žije v johannesburské věznici Čech Radovan Krejčíř, jaký má přístup k lékařské péči a ke komunikaci s právním zástupcem. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Po dřívější obdobné návštěvě u Krejčíře české velvyslanectví oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného na zlepšení podmínek v tamním vězení.