Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Namol opilá polonahá žena se demonstrativně svlékala před strážníky, skončila v poutech

 
pondělí, 10. září 2018, 08:00

Očividně se nechtěla smířit s pomalu odcházejícím létem. Nejspíše proto také ležela na chodníku před hernou v Brně - Komárově jen v kalhotkách. V sobotu odpoledne za ní vyjeli strážníci, žena ležela okolo poházených osobních věcí jen kousek od frekventované silnice.

Strážníci jí proto přinesli deku a ženu požádali, aby se zakryla nebo si oblékla věci, které se povalovaly okolo. Žena se místo toho začala demonstrativně vystavovat, pokoušela se o svůdné pózy.

Strážníky dokonce několikrát varovala, že pokud ji nenechají být, půjde to říct své mamince. Hlídka ji sice trpělivě uklidňovala, ale žena byla stále agresivnější a nakonec kolem sebe začala kopat a šermovat pěstmi. Jednoho ze strážníků se pokusila udeřit, díky tomu nakonec skončila v poutech.

„Silně podnapilou ženu strážníci hlídali i v přivolané sanitce a pouta jí sundali až poté, co si ji na záchytné stanici převzal sloužící lékař. Případ předávají kvůli opakovanému neuposlechnutí zákonných výzev do správního řízení," uzavřel mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Napsal Brněnská Drbna | Foto ilustrační foto, Krimi Plzeň
 


 

Kam dál?

Na jižní Moravě řádil falešný plynař. Okrádal především seniory o...

sobota, 8. září 2018, 15:07

Seknul s normální prací a dal se na dráhu zloděje. Zkušenosti ze staré kariéry však umě využil v nové. Používal přitom...

Zloděj ukradl starší ženě ze dvorku kubík a půl dřeva

pátek, 7. září 2018, 09:25

Poměrně snadno přišel v Ivančicích k topivu na zimu zatím neznámý zloděj. V noci vystříhal velkou díru do plotu vedle...

Senior bez důvodu přejel kapotu auta na Úvoze klíčem

čtvrtek, 6. září 2018, 17:11

Neměl žádný konkrétní důvod. Prostě se mu nelíbila kapota zaparkovaného Volkswagenu Golf a tak ho přejel klíčem....

Parkoviště u Rohlenky je rájem zlodějů. Nejčastěji kradou notebooky...

úterý, 4. září 2018, 07:42

Zastavit na kafe, sváču, natankovat nebo zakouřit. Šoféři si často myslí, že se nemůže nic stát, pokud se od auta...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje službu sdílených elektrokoloběžek. Neznamená to zákaz služby ani její omezení, podle vedení magistrátu jde o signál směrem k firmě, že s jejím přístupem není město spokojeno. O vypovězení dnes rozhodli radní. Firma podle vedení magistrátu memorandum porušuje například tím, že není schopna zabránit tomu, aby zaparkovaná vozítka překážela chodcům. Uživatelé také podle zástupců města často jezdí po chodnících, což se nesmí, a koloběžky si půjčují pod vlivem alkoholu. Fungování služby kritizovaly i centrální městské části, které rozhodnutí rady vítají. Firma chce jednat o nové dohodě dokumentu.

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že přijímá pouze hotovost. To není nic neobvyklého. Současný evropský průměr je 23 terminálů na tisíc obyvatel. V Čechách se nyní pohybujeme kolem 21 kusům na tisíc obyvatel. Přesto zaplatit kartou cigarety v trafice nebo potraviny ve vesnické Jednotě je mnohde stále ještě hudbou budoucnosti. A kde platba kartou chybí vám?

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské kanceláře, která řadu měsíců odmítala zlínskému aktivistovi Luďkovi Maděrovi sdělit informace o výši platů hradních úředníků. Napsaly to dnešní Hospodářské noviny (HN). I když ministerstvo mělo podle deníku vymáhat zaplacení částky po skutečném viníkovi, neučinilo tak.