Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

VIDEO: Muž unesl mladou ženu od vchodu domu v Líšni a pokusil se ji ve křoví znásilnit

 
čtvrtek, 19. července 2018, 13:10

Policisté žádají o pomoc s pátráním po agresorovi, který se v neděli ráno pokusil znásilnit mladou ženu v Líšni. Mladou dívku muž unesl od vchodu do jejího domu a pohodil ji do křoví. Ženu zachránil intenzivní křik a soused, který ji vyběhl na pomoc.

Agresor si mladou ženu vyhlédl, když vystoupila z nočního autobusu N98 přibližně ve 4:45 v Sedláčkově ulici. Poté ji oslovil, zda by s ním nechtěla někam jít. Žena ho odmítla a v okamžiku, kdy chtěla vejít do domu, ji muž neočekávaně popadl do náruče a odnášel pryč. 

Žena se bránila a křičela o pomoc. Muž sice nereagoval, ale oběti se podařilo vzbudit pozornost několika obyvatel domu. Mezitím ji násilník hodil do křoví poblíž točny tramvají a pokusil se dokončit svůj záměr. Žena se aktivně bránila a nakonec jí pomohl soused, který vyběhl ven a snažil se je najít.

Agresor se zalekl a z místa činu utekl. „Ani zachránce, který ženě pomohl a vzápětí se za útočníkem rozběhl, ani později přivolaní policisté už muže nedokázali najít," uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.  Napadená odnesla útok „pouze“ šokem a několika škrábanci.

Dobrá čeština s ukrajinským nebo ruským přízvukem

Muž byl ve věku kolem 30 let, mluvil plynně česky ale s drobným ruským či ukrajinským přízvukem. Byl vysoký zhruba 190 cm, měl štíhlou postavu, krátce střižené hnědé vlasy. V době útoku na sobě měl světle modré tričko a riflové kraťasy.

„Veškeré poznatky k totožnosti hledaného muže (viz foto níže, videozáznam na vyžádání), či informace o podobných případech z této lokality přijmou policisté na lince 158," vyzval Šváb.

Napsal Brněnská Drbna | Foto PČR | Zdroj PČR
 


 

Kam dál?

Rodina pohřešuje tuto ženu. Neviděli jste ji?

středa, 18. července 2018, 09:57

Policisté se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po ženě z Kyjovska.

Zfetovaný muž lezl na hlavním nádraží po čtyřech a vrčel na...

neděle, 15. července 2018, 16:15

Hlavní nádraží v Brně je místem, kde se potkává velmi pestrá paleta individuií. Tuto paleta v noci na sobotu ještě...

Muž rozkopal odpadkový koš. Před strážníky pak musel vše uklidit

neděle, 15. července 2018, 15:50

Zničený odpadkový koš po sobě v sobotu brzy ráno zanechal třicetiletý muž na žebětínské zastávce. Strážníky do...

Holky slavily patnácté narozeniny. Jedna se opila do němoty, druhá...

sobota, 14. července 2018, 14:58

Následky přemíry alkoholu si naplno zažily velmi mladé dívky z Brna. Strážníci je našli po devatenácté hodině u...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Uděláme něco pro sebe i pro ostatní, těší se Samková před Wings for Life

Již pošesté vyrazí v jeden jediný moment 5. května běžci po celém světě na trať závodu Wings for Life World Run, aby svou účastí podpořili výzkum léčby poranění míchy. Díky loňské novince jménem App Run vyrazí desítky běžců i z pražské Stromovky. Nebude mezi nimi chybět ani mistryně světa Eva Samková, kanoista Martin Fuksa nebo skateboardista Maxim Habanec.

Krev pro dítě s leukémií. Facebookem se šíří další hoax

Řada lidí v posledních dnech a hodinách sdílela výzvu na pomoc dítěti s leukémií, které potřebuje darovat krev. Zpráva se šíří velmi rychle, jde ale o další z hoaxů.

Konečná pro Konečného. Zastupitelé odvolali budějckého náměstka pro dopravu

František Konečný (ANO) byl odvolán z funkce náměstka budějckého primátora. Rozhodli tak zastupitelé na svém dnešním jednání. Hlavní důvod, proč koalice náměstka odvolala, na jednání nepadl. S největší pravděpodobností jde o spojitost s nedávnými informacemi ohledně výstavby Multifunkčního centra Dlouhá louka.