Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Orál za tisícovku? Milostné radovánky v Brně zkazil až nespokojený manžel. Za svou ženu chtěl víc

 
pondělí, 25. června 2018, 11:38

Lásku si za peníze nekoupíš. Toto obecně známé motto asi někdo dlouho nezopakoval pětadvacetiletému muži, který se rozhodl pro milostné radovánky za "rozumný peníz". Chvíle radosti se však rozplynuly s příchodem naštvaného manžela.

Pětadvacetiletý muž se na konci dubna při cestě domů z práce v odpoledních hodinách potkal u řeky Svitavy se sedmadvacetiletou známou.A nejspíš mezi nimi hned přeskočila jiskřička. Žena mu totiž bez servítek nabídla orální sex za tisíc korun. Vzájemný orální sex, nutno dodat. Muž souhlasil. 

Společně se tak vydali na "klidnější místo", kde vše vyřešili k oboustranné spokojenosti. Když už se oblékali a měli k rozloučení, objevil se na místě mladík, který začal vykřikovat, že se jedná o jeho manželku.

Údajný manžel pak začal po muži za "zneužití" jeho ženy požadovat další peníze. Nejprve chtěl čtyři stovky, následně zvýšil na 1500 korun. Jinak že ho zmlátí a pokud se bude bránit, stačí mávnout a na místě se objeví banda jeho kamarádů.

Muž u sebe další peníze neměl a tak se s mladíkem vydal k bankomatu. Tam mu pak dal celkem dva tisíce korun. „Kriminalisté na případu usilovně pracovali a podařilo se jim zjistit totožnost podezřelého. V těchto dnech ho policejní komisař obvinil ze spáchání provinění loupeže a může mu hrozit až pětileté vězení," uzavřel policejní mluvčí Pavel Šváb.

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
Foto pixabay.com | Zdroj PČR
 


 

Kam dál?

VIDEO: Mladík se vloupal do Mendelovy univerzity a rozbil vše, co mu...

pondělí, 25. června 2018, 09:59

Pořádný vztek na vzdělávací instituci musel mít zatím neznámý mladík, který se v těchto dnech vloupal do Mendelovy...

Žena uhodila strážnici, protože se jí nechtělo řešit přestupek

neděle, 24. června 2018, 17:33

Povolání strážníka není žádný med. O tom se v pátek odpoledne v Masarykově ulici přesvědčila strážnice, která opomenula...

Naštvaný partner rozbil v Brně domovní dveře, protože mu přítelkyně...

sobota, 23. června 2018, 14:50

Rozčarování z neúspěšné návštěvy své přítelkyně dal v pátek dopoledne najevo muž v centru města. Poté, co se na ni...

Vězeň na útěku! Trestanec utekl z pracoviště

úterý, 19. června 2018, 13:34

Policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po uprchlém vězni. Michael Viktorín v pondělí odpoledne uprchl z...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pozor na zvěř na silnicích. Počet nehod roste

Pravděpodobnost střetu se zvěří se zvyšuje večer mezi 20 hodinou a půlnocí a dále mezi 5 až 9 hodinou ráno. Nejvyšší výskyt můžeme očekávat na delších rovných, neoplocených úsecích silnic vyšších tříd vedoucích lesem. Vhodná kombinace technických opatření a dopravního značení může pomoci.

Evropská komise nebude vyplácet dotace do vyřešení Babišova případu

Dokud nebude vyjasněna situace okolo možného střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše, nehodlá Evropská komise vyplácet firmám spojovaným s předsedou vlády žádné dotace. Prohlásil to dnes komisař EU pro rozpočet Günther Oettinger během debaty v Evropském parlamentu. Řekl rovněž, že od začátku srpna, kdy platí nová pravidla posuzování střetu zájmů, nebyly v souvislosti s firmou Agrofert žádné dotace vyplaceny.

Pátrání po čtyřleté Marušce pokračuje. Matka se brání proti nařčení otce, redakce získala znalecký posudek

Policisté od pátku 7. prosince pátrají po čtyřleté Marii Žiškové. Podle jejich informací se dívenka nachází neznámo kde s otcem Vladimírem Žiškou. Ten v současné době rozesílá prostřednictvím organizace Family for Liberty tiskové prohlášení, ve kterém napadá matku mimo jiné ze sexuálního zneužívání a týrání dcery. Ve vyjádření matky Marušky, které redakce Olomoucké Drbny získala, však její máma popírá, že by k něčemu takovému docházelo. Navíc redakce získala znalecký posudek, ze kterého vyplývá, že Vladimír Žiška nemá předpoklady k výchově dítěte.