Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž se v Brně na veřejnosti bičoval opaskem, strážníkům recitoval o ďáblu

 
neděle, 10. června 2018, 18:59

V Brně si člověk zvykne na leccos. Avšak i otrlé Brňáky občas překvapí veřejné bičování. V sobotu odpoledne si kolemjdoucí v Benešově ulici všimli muže, který se švihal opaskem. Naznačoval přitom i údery směrem k ostatním chodcům, stojícím autům a parkovacímu automatu.

Přivolaní strážníci k němu přiběhli a vyzvali ho, aby se zklidnil. Muž nejprve poslechl, jenomže po chvíli se znovu přestal ovládat a probouzela se v něm agresivita.

Muž velmi neklidný a bičování navíc  doprovázel citacemi z bible i verši na oslavu ďábla. Strážníci se ho trpělivě snažili mírnit a zjistit, jestli není pod vlivem léků. Ve chvíli, kdy se na jednoho z nich pokusil zaútočit a vykřikl „já jsem voják, na mě nemáš“, jim ovšem nezbylo nic jiného než použít donucovací prostředky.

Zdravotníkům potom asistovali při převozu do nemocnice. Lékařka muži ošetřila drobné oděrky, které si způsobil sám opaskem. „Vzhledem k tomu, že dechová zkouška prokázala bezmála tři promile alkoholu v dechu, nechali ho strážníci odvézt na záchytnou stanici," uzavřel policejní mluvčí Jakub Ghanem.

Napsal Brněnská Drbna | Foto Flickr.com | Zdroj MP Brno
 


 

Kam dál?

Násilník se v Brně pokusil znásilnit ženu s nohou v sádře, ubránila...

pátek, 8. června 2018, 14:02

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou jednapadesátiletá žena z Brna. V noci na pondělí využil dvaatřicetiletý násilník...

VIDEO: Spadla klec. Policisté chytili dvojici zlodějů, která v Brně...

pátek, 8. června 2018, 10:41

Tak dlouho pokoušeli štěstí, až na to došli. Brněnští policisté v těchto dnech dopadli dvojici zlodějů, která nakradla...

Čtrnáctiletá dívka se pořezala na rukou a utekla do lesa. Našli ji...

pátek, 8. června 2018, 10:21

Pořádnou porci nepříjemných chvil připravila ve středu rodičům čtrnáctiletá dívka z Ivančicka. Ráno sice odešla jako...

VIDEO: Brutální napadení v centru Brna. Útočníci kopali do kluka na...

čtvrtek, 7. června 2018, 13:17

Pamatujete se na nedávný otřesný případ, kdy muž v Bratislavě kopem usmrtil Filipínce? Nebo skupinku Nizozemců, kteří v...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Ministerstvo jde na ruku uhelným elektrárnám. Chce jim povolit vypouštět do vzduchu skoro o polovinu více rtuti

Místo snahy o ochranu ovzduší, změna vyhlášky. Ministerstvo životního prostředí chce uhelným elektrárnám schválit 40% toleranci v měření toxické rtuti.

Pokřikování a zásah policie. V centru Prahy se sešli příznivci SPD i jejich odpůrci

Stovky lidí se odpoledne sešly na pražském Václavském náměstí kvůli demonstraci sněmovního hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) proti "diktátu Evropské unie". V dolní i horní části náměstí se shromáždili i jejich názoroví oponenti. Situaci kontrolovali podle zpravodajů desítky policistů včetně těžkooděnců a členů antikonfliktního týmu. Některým potyčkám se zabránit nepodařilo a policejní těžkooděnci později vytlačili odpůrce SPD z místa konání akce.

Rychlé železniční spojení Liberce s Prahou podle studie není možné, kraj to ale odmítá

Není žádnou novinkou, že Liberecký kraj se snaží zlepšit železniční dopravu z Liberce do Prahy. Zatím se ale nepodařilo ideální řešení najít. Podle studií proveditelnosti totiž není možné utvořit takové napojení, jaké kraj požaduje.