Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Srážka trolejbusu s třemi auty, doprava ve městě kolabuje!

 
pondělí, 17. září 2012, 15:46

Dva lidé se v pondělí odpoledne lehce zranili při srážce trolejbusu a dalších tří vozidel na křižovatce Novolíšeňské a Jedovnické ulice v Brně, uvedla. mluvčí jihomoravské záchranky Barbora Zuchová. V okolí frekventované křižovatky se vytvořily kolony a doprava stojí.

„Vzhledem k mechanismu těžkého nárazu jsme převezli pacienty na urgentní příjem bohunické kliniky,“ řekla Zuchová.

V okolí frekventované křižovatky se vytvořily kolony a doprava stojí. Na místě havárie pracují policisté a hasiči. Ve směru od spalovny je doprava zablokovaná, místo je průjezdné jen s velkými obtížemi.

Napsal Jiří Nováček, Mediafax

 


 

Kam dál?

Při požáru rodinného domku na Brněnsku se zranili čtyři lidé

neděle, 16. září 2012, 11:41

Čtyři lidé se v noci na neděli zranili při požáru rodinného domku v Drahoníně na Brněnsku. Požár propukl v kotelně, k...

Policie stíhá bývalého manažera podniku Povodí Moravy

čtvrtek, 13. září 2012, 13:38

Policie stíhá bývalého investičního ředitele firmy Povodí Moravy a současného vedoucího technického oddělení brněnského...

Neznámý pachatel se nestyděl odcizit pamětní desku

středa, 12. září 2012, 15:27

Touha po odměně za prodaný bronz v některé ze sběren barevných kovů převýšila u zatím neznámého pachatele možná i tak...

V Brně se dnes otevřely Královopolské tunely

pátek, 31. srpna 2012, 14:39

Stavba za téměř 13 miliard korun ulehčí povrchové dopravě v Králově Poli a v Žabovřeskách a zrychlí tranzitní dopravu....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.