Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidič nasbíral za víkend 21 trestných bodů

 
pondělí, 22. července 2013, 15:17

Jedenadvacet trestných bodů nasbíral za víkend sedmatřicetiletý řidič na Brněnsku, který silnice na Kuřimsku a Tiškovsku brázdil pod vlivem pervitinu. Policisté jej zastavili třikrát. Muž se tím, že si před jízdou nitrožilně aplikoval drogu, netajil. Dnes to řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Podle něj navíc stařičký vůz, ve kterém muž jezdil, nesplňoval podmínky pro provoz na pozemních komunikacích. Muž už neměl ani řidičský průkaz, který mu policisté odebrali v minulosti za jiné prohřešky.

Zdroj ČTK

Štítky policie, řidič, drogy

 


 

Kam dál?

Po D1 dnes jezdil mladík na skateboardu

úterý, 16. července 2013, 22:27

Dnes dopoledne zavolal na linku brněnské městské policie řidič, který na 192. kilometru dálnice D1 předlej mladíka na...

Začala výluka, doprava byla dnes bez komplikací

sobota, 13. července 2013, 19:41

První den velké výluky brněnského hlavního nádraží byl bez větších komplikací. Cestující si začali zvykat na jiná místa...

Brno vyzkouší elektrobusy, stěžejní je dojezd na jedno nabití

pátek, 12. července 2013, 15:59

Dopravní podnik města Brna (DPMP) vyzkouší v následujících měsících v provozu některé typy elektrobusů. Stěžejní je...

V Brně přibudou nové stromy, oddělí silnice od obytných zón

pátek, 12. července 2013, 15:03

V některých frekventovaných brněnských ulicích přibude množství stromů a keřů, které mají pomoci oddělit rušné silnice...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jaké jsou nejčastější omyly při reklamacích?

Reklamace patří k nejčastěji uplatňovaným a také nejdůležitějším spotřebitelským právům. Pravidla pro uplatňování takzvaných práv z vadného plnění však nejsou jednoduchá a zákazníci v nich často tápou. S jakými omyly se ve spotřebitelské poradně dTestu nejčastěji setkávají?

Sněhový Krakonoš je letos v Jilemnici bez kalhot a kabátu

Jednoho z největších sněhových Krakonošů za poslední léta vytvořil výtvarník Josef Dufek se dvěma pomocníky na náměstí v krkonošské Jilemnici. Na výšku má mezi sedmi a osmi metry. Od svých předchůdců se liší i tím, že je "nahý", jen s botami. „Nemá pumpky ani kabát, řekl Dufek.

Knihy ruských autorů nabízejí Čechům „alternativní pravdu“. Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina?

V České republice vloni vyšlo přes patnáct tisíc knižních titulů. V záplavě nově vydané literatury se texty ruských autorů zaměřených na specifický výklad moderní historie ztrácejí. Přesto stojí za pozornost. Takto na sebe například v pražských ulicích polepenými tramvajemi upozorňuje kniha Nikolaje Viktoroviče Starikova „Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina“.