Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

LEADERSHIP BRNO: Sedm inspirativních lídrů poradí, jak vytvořit spokojené a úspěšné pracovní prostředí

 
čtvrtek, 19. října 2017, 11:00

Již 4. ročník konference LEADERSHIP BRNO pořádá GrowJOB Institute 13. listopadu v Besedním domě. Na konferenci s podtitulem „Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků?” vystoupí sedm řečníků z odlišných prostředí, kteří účastníkům prozradí, jak být inspirativním leaderem.

Role inspirativního leadera je důležitá všude, ať už v rodinných firmách, korporacích, neziskovém sektoru či za barem. Na konferenci LEADERSHIP BRNO vystoupí sedm řečníků z odlišných prostředí a pracovních sektorů, kteří se s návštěvníky podělí o své zkušenosti a „best practices”.

„Pracovní svět se mění. Doba je rychlejší, konkurence sílí a nároky na jednotlivce rostou. Od základu se mění i charakter práce samotné. Jak v tomto neustále se měnícím prostředí vést a inspirovat lidi? Jak vést sebe a svůj tým k lepším výkonům nebo jak se nejlépe rozhodovat v klíčových situacích pro dlouhodobý růst firmy? Na to chceme na konferenci najít odpověď,” říká organizátorka Barbora Pečeňová.

To, že inspirativní leader je důležitý v každém prostředí, potvrzuje i výběr řečníků. Jan Vlachynský, spolumajitel tří brněnských barů (mj. Bar, který neexistuje), bude hovořit o své amatérské cestě k efektivnímu vedení zaměstnanců, a o tom, jak být rebelem v gastronomii.

Spolumajitel a kreativní ředitel reklamní agentury Zaraguza Michal Pastier prozradí, jak vypadá firemní kultura úspěšných slovenských agentur, jak zvládnout rostoucí tlak na výkon a kreativní nápady, jak kočírovat bandu kreativců a jak neusnout na vavřínech, ačkoliv sbírají jedno ocenění za druhým.

Jaroslava Valová, zakladatelka SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, vysvětlí, co je klíčové u budování a předání rodinné firmy o více než 50 prodejnách a stovkách zaměstnanců.

Akce je určena podnikatelům a manažerům, kteří chtějí úspěšně a efektivně vést své týmy nebo celé firmy, ale i zaměstnancům, kteří aktivně pracují na svém kariérním postupu.

Více informací o konferenci včetně přihlášky naleznete na webových stránkách akce nebo Facebooku LEADERSHIP BRNO.


 

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Brněnský prodejce letenek Kiwi.com je nejrychleji rostoucí firmou ve...

sobota, 14. října 2017, 13:30

Brněnský prodejce letenek Kiwi.com je nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední Evropě. S růstem o 7165...

Kiwi.com letí! Brněnský startup Olivera Dlouhého utržil loni přes osm...

úterý, 14. března 2017, 10:13

Brněnský prodejce letenek Kiwi.com, který fungoval v minulosti pod názvem Skypicker, loni utržil přes osm miliard...

Projeďte se zbrusu novou Škodou KODIAQ! Modřický autosalon nabízí...

středa, 22. února 2017, 11:04

Je to tady! Mladoboleslavská automobilka po několika měsících od oficiálního představení nabízí poprvé veřejnosti...

Máme seznam nejlepších dárků do tisícovky

sobota, 17. prosince 2016, 08:30

Vánoční svátky jsou za rohem a zákazníci, kteří již promeškali dobu, kdy bylo „bezpečné“ objednat dárky z e-shopů mohou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.