Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SYMPOSIUM 2016 - Podnikatelská konference, která tě nakopne!

 
pátek, 18. listopadu 2016, 17:23

Podnikavého ducha a touhu dát do pohybu něco většího než my sami mají mnozí z nás. Vysoká škola je ideální čas začít - máš relativně dost volného času, svobodu a často i podporu rodičů - můžeš si tedy dovolit být odvážný a experimentovat.

 

Nápadů je často hodně - ve shonu každodenních povinností však může být těžké si je v hlavě urovnat, nabrat odvahu a udělat první krok. Během konference se však můžeš odprostit od všedních starostí a strávit dva dny intenzivním přemýšlením nad svými nápady, diskuzemi se zkušenými podnikateli a odborníky a navazováním nových kontaktů.

Cílem konference Symposium je podpořit podnikavost mezi studenty a mladými lidmi v Brně a být pro studenty prvním krokem k vlastnímu podnikání či projektu. Pokud máš v hlavě podnikatelský nápad, ambici nastartovat svoje vlastní podnikání nebo vylepšit už rozběhnutý projekt, Symposium je konference právě pro Tebe. Obsah je na míru šitý studentům a začínajícím podnikatelům.

Na letošní ročník se můžeš těšit 25. a 26. listopadu 2016. Pořadatelé slibují ještě jednu novinku, a to přesun konference do brněnského Impact Hubu.

Letošní ročník ti nabídne sérii teoretických přednášek i prakticky cílených workshopů nesoucích se v duchu motta Hlava v oblacích, nohy na zemi a ruce do práce., které konferenci rozděluje do tří na sebe navazujících bloků.

První blok je zaměřený na koncepční začátky podnikání, kdy je vše jen v tvé hlavě. Nakopne tě a pomůže ti utřídit si myšlenky. Po plánovací fázi tě připraví druhý blok přednášek na střet tvých plánů s realitou okolního světa - zákazníky, spolupracovníky a partnery. A nakonec třetí blok, který ti ukáže, jak věci vypadají v praxi. Budeš si moci vybrat jeden ze tří paralelních tracků zahrnující marketingové, technické nebo obchodní workshopy. Díky menším skupinkám se tak dostaneš do kontaktu s různými odborníky a firmami.

Naši řečníci jsou odborníky z oboru - podnikatelé, manažeři či konzultanti, kteří mají to, co hovoří, podložené dlouholetými zkušenostmi nebo jejich vlastním příběhem. Svou účast již přislíbili například Roman Hřebecký z Pábení, Martin Brablec z Obsahové Agentury či Jiří Doležal & Jan Emler, tvůrci motivačního diáře Doller. Mezi řečníky je také Dita Přikrylová, zakladatelka a hlavní tvář hnutí Czechitas, nebo Václav Muchna, ředitel společnosti Y Soft.

"Symposium mi dalo inspiraci založit něco vlastního, zjistit, co všechno potřebuji ke startu vlastního fitness centra a začít s přípravami. Téměř do roka od účasti jsem už byla rozběhnutá, přičemž mi pomohly i kontakty, které jsem získala na Symposiu," říká dnes úspěšná podnikatelka, zakladatelka Gym&Joy  Zuzana Soukupová.

Kromě praktického know-how si z konference odneseš i adresář plný kontaktů! Právě v páteční večer se můžeš těšit na networkingovou párty, kde třeba i narazíš na člověka, který ti pomůže posunout tvůj nápad vpřed. To vše a mnohem víc v dynamickém a inspirativním prostředí brněnského Impact Hubu.

Celou akci i letos pořádají dobrovolníci z řad studentů brněnských univerzit pod záštitou mezinárodní neziskové studentské organizace AIESEC, která pomáhá mladým lidem rozvíjet jejich potenciál a aktivně je podporuje v osobním rozvoji prostřednictvím zahraničních stáží, aktivního členství a vzdělávacích projektů, mezi které patří i konference Symposium.

I pro tebe může být Symposium prvním krokem k vlastnímu podnikání!

PR text

 

Soutěž o volné vstupy na konferenci Symposium 2016

 
 


 

Kam dál?

ONLINE CHAT: Ptejte se E.ON rádce

středa, 9. listopadu 2016, 16:17

E.ON Rádce je online encyklopedie rad a tipů ze čtyř oblastí – energetické úspory, ekologie, alternativní doprava a...

Významné šetření energií i nová pracovní místa nabízí vítězný projekt...

sobota, 8. října 2016, 12:03

E.ON Energy Globe zná vítěze osmého ročníku ekologické soutěže. Hlavní cenu získaly Haňovice na Hané, které zachránily...

B2B Marketing & Sales konference v Brně

úterý, 27. září 2016, 11:05

Pod záštitou internetové agentury SOVA NET se v Brně 13. října uskuteční druhý ročník SOVA B2B konference. Podnikatelé,...

Mladíci se snaží prorazit se svojí značkou kvalitních hodinek....

úterý, 15. března 2016, 13:54

Mladí vizionáři z Česka testují možnosti internetového trhu a zkouší, jak nízko můžete srazit cenu hodinek, aniž by...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní veřejná sbírka se koná po dvacáté a dobrovolníci v bílých tričkách při ní budou v ulicích měst nabízet za 30 korun bílou pastelku, která symbolizuje bílou hůl a život zrakově postižených. V 15:00 akce vyvrcholí koncertem na Václavském náměstí v Praze.

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.