Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

B2B Marketing & Sales konference v Brně

 
úterý, 27. září 2016, 11:05

Pod záštitou internetové agentury SOVA NET se v Brně 13. října uskuteční druhý ročník SOVA B2B konference. Podnikatelé, CEO, obchodní a marketingoví ředitelé významných B2B firem se s vámi podělí o reálná data, postupy, výsledky a dopady obchodně-marketingových rozhodnutí, která ve své praxi učinili. Nechte se inspirovat skutečnými příběhy a zjistěte, jak rozvíjet podnik v prostředí digitalizace a rychlých změn na trhu!

Najděte fungující řešení & poučte se z chyb zkušených leaderů

Business manKrizový manažer Tatrovky, brněnský zakladatel 30 firem nebo řečník světového formátu. Nejen jejich případové studie zazní v přednáškovém bloku #sovakonference. Tematicky se budou opět držet řízení obchodu a marketingu v B2B firmách. Ing. Petr Karásek, MBA, LL.M, promluví o tom, jak probíhala restrukturalizace společnosti Tatra a jakou roli v ní sehrála samotná značka. Ing. Ladislav Chodák se podělí o svou mnohaletou zkušenost, jak rozvinout potenciál firmy akvizicemi a investicemi do start-upových projektů. Chybět nebude ani Filip Dřímalka, expert na digitální inovace a byznys development, nebo Jana Leitnerová, která se specializuje na využití sociálních sítí pro firmy. Jako speciální host vystoupí i kouč TOP manažerů a autor světového bestselleru No Fear Speaking, Joe Yazbeck.

Ať už jste začínající podnikatel, CEO významné společnosti nebo marketingový/obchodní manažer B2B firmy, zajisté si na konferenci najdete to své. „Při výběru řečníků a témat jsme dbali na to, aby se v prezentacích objevily praktické ukázky a reálné zkušenosti přednášejících specialistů,“ uvedla vedoucí marketingového oddělení SOVA NET, Michaela Náplavová. Navazující workshopy zase představí moderní techniky a dovednosti z obchodu a online marketingu, které si hravě osvojíte i ve vašem podnikání!

Seznamte se s odborníky a dalšími TOP manažery významných B2B firem

Osobní vazby jsou v B2B sektoru klíčové, a proto nebude ani letos v programu chybět moravský networkingový večírek. „Účastníkům konference opět poskytneme dostatečný prostor pro navázání nových obchodních kontaktů – ať už nad talířem pravých moravských dobrot a skleničkou lahodného vína, nebo prostřednictvím inovativní B2B sociální sítě Bezones,“ dodává CEO SOVA NET, Petr Mikšovič. Networkingová síť Bezones byla oficiálně představena na loňském ročníku konference. Od té doby se do ní zapojily už desítky firem a ochotně sdělily své první uživatelské dojmy, které vám nejen na večírku rádi představí zástupci projektu.

Business manPřijďte se inspirovat a posuňte svou firmu vpřed

Kompletní program a podrobné organizační informace #sovakonference najdete na oficiálním webu. Registrace je otevřena. Dlouho ale neváhejte, počet vstupenek je omezen!

 

Ať Vám to neuletí! 

 

PR text

 

B2B Marketing & Sales konference v Brně

 
 


 

Kam dál?

Mladíci se snaží prorazit se svojí značkou kvalitních hodinek....

úterý, 15. března 2016, 13:54

Mladí vizionáři z Česka testují možnosti internetového trhu a zkouší, jak nízko můžete srazit cenu hodinek, aniž by...

Stínová ekonomika v ČR dosahuje až 15 procent HDP, říká analýza

čtvrtek, 5. listopadu 2015, 12:17

Kdybychom vzali všechny prostředky, které se ročně protočí ve stínové ekonomice České republiky, mohli bychom za ně...

V Boskovicích na Blanensku zřejmě od ledna 2016 zakážou hazard

sobota, 31. ledna 2015, 15:46

Boskovice na Blanensku zřejmě od ledna 2016 zakážou hazard ve městě. Radnice připravuje vyhlášku, kterou by dále...

Essox vyžaduje podle dTestu placení úvěrů i po odstoupení od smlouvy....

středa, 21. ledna 2015, 07:45

Česká Drbna v závěru tohoto týdne obdržela od největší české spotřebitelské organizace dTest informace o tom, jak...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní veřejná sbírka se koná po dvacáté a dobrovolníci v bílých tričkách při ní budou v ulicích měst nabízet za 30 korun bílou pastelku, která symbolizuje bílou hůl a život zrakově postižených. V 15:00 akce vyvrcholí koncertem na Václavském náměstí v Praze.