Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FN Brno zve páry na Valentýnský odběr krve

 
úterý, 9. února 2016, 10:59

V pátek 12. února 2016 uspořádá Transfúzní a tkáňové oddělení Fakultní nemocnice Brno Valentýnský odběr krve, na nějž zve všechny zájemce o dobrovolné darování krve – zkušené i začátečníky. Podmínkou účasti je příchod v páru, přičemž darovat krev musí oba partneři.

Valentýnská akce začíná v 6.30 hod. a končí ve 13 hod. Transfúzní a tkáňové oddělení se nachází v areálu Pracoviště medicíny dospělého věku v Bohunicích, při vstupu do nemocnice z ulice Netroufalky v pavilonu I2.

Dárcem krve se může stát každý občan ve věku 18–65 let, pokud to umožňuje jeho zdravotní stav. Po skončení odběru dostanou dárci občerstvení a malou pozornost jako poděkování.

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Včelaři v Rosicích získají novou výukovou včelnici

úterý, 15. prosince 2015, 14:24

Ještě více zvýšit osvětu nových včelařů chce Český svaz včelařů v Rosicích u Brna. Jihomoravský kraj tomu napomůže....

Podnapilý řidič chtěl, aby strážníci provedli dechovou zkoušku místo...

středa, 12. srpna 2015, 11:55

Dvaaosmdesátikilometrovou rychlostí v úseku, kde je povolená padesátka, se řítil řidič, kterého včera pozdě večer...

O víkendu se bude v Brně konat mistrovství ČR v Taekwon-Do

středa, 12. listopadu 2014, 14:12

15. a 16. listopadu se u nás uskuteční šampionát, který v letošním roce hostí velká sportovní hala v Campusu Masarykovy...

Děti se rozloučí s medvědy Kubou a Tobym

středa, 12. listopadu 2014, 13:17

Kuba a Toby patřili dva roky a devět měsíců k nejoblíbenějším obyvatelům brněnské zoologické zahrady a v příštím týdnu...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Populist Jaromíra Soukupa: sliby vs. fakta. Říkejte mi „český Berlusconi“

Necítím se být ani Dalíkem, ani Tvrdíkem. Říkejte mi spíš Berlusconi, odpovídal Jaromír Soukup v červnu roku 2009 na otázky redaktorky MF DNES. Ve středu oznámil, že zakládá nové politické hnutí – List Jaromíra Soukupa. Cíl? Prý chránit české národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy.

Na českobudějovickém sídlišti Máj ordinuje zubař, kterého ještě nikdo neviděl

Pacient se zaregistruje, zdravotní sestra ho objedná, při vstupní prohlídce vybere peníze a v den další návštěvy pošle SMS zprávu, ve které stojí, že měl pan doktor dopravní nehodu. To je zkušenost lidí, kteří k zubaři chodí do Zdravotnického zařízení Máj.

Olomoucké krematorium zrušilo pohřeb s desítkami hostů. Důvod nechápou pozůstalí ani ministerstvo

Přibližně stovka smutečních hostů, rodina v obřadní síni olomouckého krematoria a tělo zesnulého připravené k obřadu a zpopelnění. I přesto se před Vánoci v olomouckém krematoriu stala věc dosud nevídaná – provozovatel krematoria smuteční obřad odmítl provést a pohřeb na místě zrušil.