Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tron Laser Aréna: Skvělá zábava na Laser Game v Brně!

 
středa, 9. listopadu 2016, 14:03

Je to adrenalin, vzrušení, perfektní zábava a člověk se za těch pár minut pořádně naběhá, což prospívá i tělu. Řeč je o Laser Game v Brně, která se nachází ve sportovním areálu Sport Balkán kousek od centra na Jugoslávské 5.

 

Zásah nebolí, protože se jedná pouze o bezpečný laserový paprsek, jehož zásahy snímá vesta, kterou má každý hráč na sobě. Nehrozí tedy žádné modřiny a hru tak hrají lidé všech věkových skupin, od školáků až po důchodce. Někteří jste možná Laser Game už hráli, jiní naopak viděli v seriálu „Jak jsem poznal vaši matku“ (How I Met Your Mother).

Laserové brány

Tron Laser Aréna má hned několik technologických vymožeností, které svým hráčům nabízí, a které byly navrženy speciálně na zakázku pro tuto arénu. V Aréně jsou interaktivní laserové brány, které řídí automatizovaná technika. Laserová brána se po průchodu hráče aktivuje a uzavře tak průchod dalším hráčům, kteří jej pronásledují.

Díky aktivnímu systému sledování aktuálních pozic hráčů a jejich aktuálního skóre se v aréně mění taktické a herní mechanismy přímo při hře. Aréna tak například silnějším hráčům poskytuje výhodu, kdy jim uvolní průchody a slabším hráčům je naopak uzavře (laserovými bránami).

Nečekané zvraty díky TronPodu

Skóre se však může obrátit prakticky kdykoliv kterýkoliv hráč, díky zařízení, které se nazývá „TronPod“. Pokud jej kterýkoliv hráč střelí, jeho laserový paprsek je TronPodem roztříštěn a odražen směrem na všechny jeho protihráče.

Holografická zrcadla

Různě v aréně jsou také rozmístěna speciální tlustostěnná zrcadla, která odhalují různé kouty arény a díky tomu nesou název „holografická“. Skrze tato speciální zrcadla lze nejen vidět, ale také střílet, jelikož se od nich laserový paprsek ze zbraní odráží.

Hudební motivy

Nabízeno je více módů a hudebních prostředí, která jsou inspirována počítačovými hrami nebo filmy, jako Tron: Legacy, Vetřelec nebo Mortal Kombat.

Na nic nečekejte a přijďte si zahrát, udělejte si rezervaci teď hned! Hned vedle Laser Game se nachází bowling bar, kde můžete pokračovat v načaté zábavě.

PR text

 


 

Kam dál?

Jihomoravský Aqualand Moravia zažije halloweenskou jízdu

čtvrtek, 27. října 2016, 18:11

Nejmodernější akvapark v Česku, Aqualand Moravia, přivítá kostlivce, nabídne delikátní dýňové menu i strašidelný bar....

Technické muzeum v Brně opatruje unikátní sbírku starých tramvají

pátek, 14. října 2016, 10:50

Technické muzeum v Brně opatruje na poměry bývalého Československa výjimečnou sbírku tramvají, vlečných vozů i malých...

V brněnském technickém muzeu dnes otevřeli nové expozice

středa, 14. září 2016, 09:46

V brněnském technickém muzeu včera otevřeli nové expozice věnované optice a výpočetní technice. Ukazují fotoaparáty...

Jihomoravský Aqualand Moravia pořádá akci pro děti z dětských domovů

pátek, 9. září 2016, 10:35

Aqualand Moravia přivítá v pondělí 12. září už počtvrté soutěžní týmy dětí, které budou doprovázet známí sportovci....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Kvůli viru rybáři v Praze utratili na 120 tun ryb

Ve dvou pražských rybnících ve Vinoři se vyskytla kapří herpes viróza. Rybáři tak museli utratit na 120 tun ryb, aby zamezili další nákaze. Rybníky teď vypustí, vysypou vápnem a nechají šest týdnů ladem, řekl za Český rybářský svaz Pavel Vrána. Koi herpes viróza postihuje koi kapry, tedy ozdobné barevné druhy, i kapry obecné.

ČSSD má podle Babiše jasně říct, pokud si nepřeje být ve vládě

Pokud si sociální demokraté nepřejí být ve vládě, měli by to jasně říct. Televizi Prima to v pátek řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Chválí si sice spolupráci s vicepremiérem a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem, sociální demokraté jsou ale podle něj nejednotní a neustále hledají argumenty, proč ve vládě nebýt. ANO a ČSSD mají na mnoho věcí rozdílné názory a pokud to tak bude pořád, není to dobrá situace pro budoucnost koaliční vlády, míní Babiš. Hamáček na twitteru reagoval, že ČSSD si ve vládě přeje být, ale za předpokladu, že bude dodržována ústava a rozpočet umožní fungování jejích ministerstev.

Klíšťovou encefalitidou se v Česku letos nakazilo zatím 297 lidí

Klíšťovou encefalitidou se letos v Česku nakazilo do konce července 297 lidí. Více než třicet případů bylo zaznamenáno ve Středočeském, Pardubickém, Moravskoslezském, Jihomoravském a Jihočeském kraji. Vyplývá to z údajů Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Nemocných zřejmě kvůli delší inkubační době ještě přibude. Loni bylo případů za celý rok přes 700.