Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Žádný pedofil v Tišnově do auta malé chlapečky nelákal, děti si to vymyslely

 
středa, 9. ledna 2019, 16:15

Žádný podezřelý muž v autě chlapečky u tišnovské základní školy na Náměstí 28. října nelákal. K takovému výsledku vedlo policejní vyšetřování, při němž se dvě děti přiznaly, že si událost zcela vymyslely.

Během začátku týdne jsme vás informovali o tom, že v Tišnově měl podle svědectví dětí neznámý muž lákat malé chlapce do auta černé barvy. Děti se s tím svěřily a do práce se tak ihned dali policisté a rozjeli vyšetřování.

Z výslechu dětí, které měly být osloveny, však psléze vyplynulo, že ve dvou případech si událost zcela vymyslely. „Jeden žák uvedl, že kohosi slyšel volat něco z auta, ale nevyloučil možnost, že výzva mohla směřovat k ženě, která šla několik kroků před ním," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

„Prověřením nebylo zjištěno podezření ze spáchání trestného činu ani jiného protiprávního jednání," dodal Malášek. Tišnovští policisté podle něj v současné době neprověřují ani žádné jiné podobné oznámení.

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Neznámý muž láká u školy v Tišnově do auta malé chlapečky

úterý, 8. ledna 2019, 12:32

Rodiče a žáci na Tišnovsku by se měli mít v těchto dnech na pozoru. U prvního stupně Základní školy na náměstí...

Ve Šlapanicích otevřeli o víkendu novou vlakovou zastávku

neděle, 16. prosince 2018, 08:00

Lidé ze Šlapanic na Brněnsku mohou od soboty využívat novou železniční zastávku. Pro většinu obyvatel je výrazně blíže...

FOTO: Na Brněnsku hořel rodinný dům. Požár vznikl z nedbalosti při...

čtvrtek, 13. prosince 2018, 16:19

Několik hasičských jednotek bojovalo dnes s požárem rodinného domu v Nosislavi na Brněnsku. Požár způsobil škodu...

Pervitinem a kokainem sjetý mladý muž řádil ve Šlapanicích

pondělí, 19. listopadu 2018, 11:11

Plné ruce práce s agresivním mladým mužem, kterého popadl nekontrolovatelný vztek, měli v neděli večer ve Šlapanicích...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.