Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Neznámý řidič driftováním zničil fotbalové hřiště v Břeclavi

 
čtvrtek, 10. ledna 2019, 13:32

Čerstvě napadlý sníh vybízí k hrátkám nejen děti, ale i dospělé. I když v tomto případě by se o slově "dospělý" dalo dost dobře polemizovat. Zatím neznámý vandal si vybral k vybláznění svých řidičských choutek fotbalové hřiště a výrazně ho poničil.

V sobotu dopoledne přijali břeclavští strážníci oznámení o způsobené škodě na místním hřišti s názvem Pastvisko. To slouží místnímu fotbalovému klubu a příznivcům rugby.

Zatím neznámý řidič (či více řidičů) rozjezdil kompletně celé hřiště. Na něm si očividně užíval driftování. Strážníci zatím prověřují videozáznamy z kamerového systému. „Pokud se pachatele podaří ustanovit, může si být jist, že jeho jednání bude řešit správní orgán," uvedli na svém webu břeclavští strážníci.

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
Foto MP Břeclav
 


 

Kam dál?

Řidič dodávky srazil cyklistku. Policisté hledají svědky nehody

úterý, 11. prosince 2018, 13:42

Policisté z Břeclavi žádají případné svědky o pomoc při vyšetřování dopravní nehody, která se stala v pondělí okolo...

Břeclavský azylový dům bude fungovat ještě do května. Pak ho srovnají...

sobota, 8. prosince 2018, 14:00

Azylový dům v Břeclavi, jehož provoz koncem roku ukončí Diecézní charita Brno kvůli nedostatku peněz, čeká zřejmě v...

Řidič naboural do stromu a z místa utekl, policisté žádají svědky o...

úterý, 4. prosince 2018, 11:34

Policisté žádají o pomoc případné svědky nehody z noci ze soboty na neděli z Břeclavska. Mezi obcemi Kurdějov a Diváky...

Řidička srazila muže na přechodu pro chodce, policisté hledají svědky

pátek, 16. listopadu 2018, 14:21

Policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování nehody z Břeclavi, při které řidička Opelu srazila na přechodu pro...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.