Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "tloušťka"

Povodí Moravy upouští kvůli oblevě nádrže, vstup na led je velmi nebezpečný

sobota, 2. února 2019, 10:37Společnost
 
ilustrační foto

Povodí Moravy preventivně upouští z přehrad vodu kvůli očekávanému intenzivnímu sobotnímu tání. Na Moravě se mají teploty pohybovat okolo deseti stupňů a má i pršet. Kvůli tomu Povodí Moravy varuje před vstupem na zamrzlé hladiny. Led slábne a hrozí...

 

Led na vodních hladinách značně zeslábl. Vstup na něj je velmi nebezpečný

úterý, 29. ledna 2019, 17:09Společnost
 
ilustrační foto

Od pátečního měření tloušťky ledu na brněnských přírodních vodních plochách se situace zhoršila. Téměř na většině míst se led ztenčil a také na něm leží rozbředlá vrstva sněhu. Strážníci důrazně nedoporučují za těchto podmínek vstupovat na led.

 

Během večera se začne tvořit extrémní ledovka, lidé by ani neměli vycházet ven

neděle, 2. prosince 2018, 14:15Společnost
 
ilustrační foto

Meteorologové zvýšili stupeň nebezpečí výstrahy před ledovkou ve východní části země na extrémní. Varování platí od dnešních 18:00 do pondělního poledne. Lidé by neměli vycházet ani vyjíždět autem. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

 

Prýgl zamrzl. Led však ještě není dostatečně silný

pondělí, 26. února 2018, 17:09Společnost
 
ilustrační foto

Díky velmi tuhým mrazům v posledních dnech zamrzl Prýgl a tak se poprvé tuto zimu se mohli brněnští strážníci vypravit na hladinu přehrady zkontrolovat tloušťku ledu. Až doposud totiž nebyly podmínky bezpečné ani pro samotné měření.

 

Led na Priglu je rekordně tlustý, strážníci přesto varují před vzduchovými kapsami

pátek, 20. ledna 2017, 15:26Společnost
 
Zamrzlá hladina přehrady, Autor: Ajucha Lutra

Strážníci získali při pátečním měření ledu hodnoty, které výrazně překračují údaje z posledních pěti let. Na Brněnské přehradě v okolí Přístaviště má hladina průměrnou tloušťku 29 centimetrů. I přesto platí vážná výstraha - v oblasti mezi Sokolským...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tloušťka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tloušťka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.