Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "sumaterský"

TIPY NA VÍKEND: Prvoligový fotbal, brigáda na Stadecu, Rooftop párty a tygři v zoo

pátek, 28. července 2017, 16:48Společnost
 
Rooftop Velká Nádhera

Uplynulý týden se nesl ve zamračeném a částečně propršeném duchu. Víkend by měl být jiný, lepší, slunečnější. A to je dobře, protože některé události v Brně tento víkend rozhodně stojí za to!

 

Vánoční strom a charitativní jarmark na Mniší hoře

pátek, 27. listopadu 2015, 10:36Společnost
 
Foto: Zoo Brno

V neděli 29. listopadu se již popáté rozsvítí vánoční strom pro zvířata v brněnské zoologické zahradě. Otevírací doba bude standardní a vstupné od 12:00 dobrovolné.

 

Turisty by do zoo Brno mohla vozit elektrická dráha

středa, 8. července 2015, 07:32Společnost
 
Mniší hora, zdroj: www.skupina-pan.wz.cz

Návštěvníky brněnské zoologické zahrady by na vrchol Mniší hory, na níž zoo sídlí, mohla vozit elektrická dráha. Spojovala by nový vstupní areál pod kopcem s dětskou zoo a byla by zhruba 400 metrů dlouhá. Pořídit ji lze za asi 20 milionů korun, řekl...

 

Tygřice Satu dostane nového ženicha. O osm let mladšího

čtvrtek, 27. února 2014, 16:14Společnost
 
Tygřice Satu je jednou z hvězd brněnské zoo, foto: Brněnská Drbna, Miroslav Toman

Se čtyřmi samci tygra sumaterského se chovatelé v brněnské zoo pokoušeli spárovat tygřici Satu. Neúspěšně. K jejím březnovým desátým narozeninám jí proto osmnáctého března dovezou dvouletého samce z polské Varšavy.

 

Brněnská zoo nabídne komentovaná krmení i na Štědrý den a Nový rok

pondělí, 23. prosince 2013, 12:00Společnost
 
Návštěvníci uvidí krmení například ledních medvědů, foto: Brněnská Drbna, Miroslav Toman

Tradiční a mezi návštěvníky oblíbený program si na sváteční dny připravila brněnská zoo. Čtyřiadvacátého prosince i prvního ledna nabídne lidem šest komentovaných krmení.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sumaterský"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sumaterský"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba jejich výtvory následně odstraňovat. Výrobci přitom většinou zdůrazňují, že čáry po jejich popisovačích lze z textilu snadno odstranit. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit kvalitu 18 balení fixů pro děti. Zjišťoval, jak snadno je lze vyprat a jak jsou na tom s obsahem rizikových chemikálií.

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké profesionalitě a odbornosti se postupně daří čistit koryta bosenských řek od nevybuchlé munice, která je pozůstatkem války v devadesátých letech minulého století.

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na každém rohu. Tak to vypadalo, na den přesně, před jedenapadesáti lety v Budějcích na místech, kterými dnes bezpečně projdeme. Redaktoři a ostatní pracovníci ČTK naposledy informovali veřejnost o aktuálním dění právě 22. srpna roku 1968. V tento den skončila svobodná zpravodajská činnost ČTK.