Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Nový velodrom v Brně už se rýsuje

čtvrtek, 12. července 2018, 13:00Brno
 
Vizualizace nového velodromu

Přesun velodromu do Komárova bude mít konkrétnější podobu. Radní na svém úterním zasedání vybrali zpracovatele technické studie pro jeho stavbu. Bude jím společnost Arch.Design, která podala nejnižší nabídkovou cenu.

 

Brno chce v nové multifunkční hale hostit hokejové mistrovství světa v roce 2023

pátek, 1. června 2018, 17:00Společnost
 
Česká hokejová reprezentace

Pracovní skupina složená ze zástupců města Brna, Favoritu Brno a Komety Brno bude mít na starost projekty výstavby nové multifunkční hokejové haly pro Kometu na výstavišti v místě současného velodromu a vybudování cyklistické haly v Komárově. Cílem je...

 

TIPY NA VÍKEND: Studentský Majáles, Guláš Fest, Extrem Food Festival, Ninja Factor a Férová snídaně

pátek, 11. května 2018, 16:22Kultura
 
Guláš Fest

Počasí je tak akorát se pořádně najíst. Máme na to celý víkend, pojďme si to užít!

 

FOTO: Návrh nového nábřeží Svratky je hotový. Do čtyř let vznikne u řeky nádherná promenáda

čtvrtek, 10. května 2018, 17:34Brno
 
nábřeží svratky1

Dlouho očekávaný projekt oživení nábřeží Svratky vstoupil do nové fáze. Projektanti dokončili kompletní návrh úprav koryta řeky mezi Riviérou a železničním mostem na Uhelné. U řeky vznikne vedle protipovodňových opatření také atraktivní promenáda s...

 

Za stovku spousta muziky! Studentský Majáles nabídne našlapaný program v čele s bombarďáky Movits!

úterý, 8. května 2018, 15:21Kultura
 
Studentský Majáles

Studentský Majáles Brno odstartuje 11. května svůj osmý ročník, v loňském roce tato akce nalákala téměř deset tisíc lidí. Hlavní hvězdou programu jsou Movits!, našlapané trio ze Švédska. Mezi další kapely patří Iné Kafe, Zrní, Rocky Leon, Hentai...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Více fotogalerií »

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Žít Brno chce pozvat do města několik...

  • Zfetovaný muž lezl na hlavním nádraží po...

  • VIDEO: Na Svoboďáku hrál světoznámý...

  • VIDEO: Muž unesl mladou ženu od vchodu domu...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Přejezd ve Studénce bude bezpečnější. Auta už nebudou křižovat železniční trať

Nebezpečné křížení železniční trati a silnice ve Studénce, které bylo v roce 2015 svědkem tragické události, bude brzy bezpečnější. Správa železniční dopravní cesty připravila jeho modernizaci, kdy silnice nově povede pod železniční tratí a nebude ji tak přímo křižovat. Práce by měly začít v roce 2020.

„Prodá“ Moskva Sibiř Číně? Zdroje přecházejí do čínských rukou, zůstává jen pustina

Portál Jamestown již několik let prostřednictvím Paula Gobleho monitoruje sílící čínskou přítomnost na Sibiři na ruském Dálném východě, zejména v oblasti kolem Bajkalu, a narůstající protičínské nálady v regionu. Minimálně od roku 2010 zde Číňané využívají „místní pohostinnosti“, aniž by za to regionu cokoli vraceli.

Dovoz ledovců z Antarktidy má zachránit Kapské Město

"Vypadá to jako šílený nápad, ale když si to rozeberete, není to tak bláznivé," tvrdí kapitán Nick Sloane. Proč neodříznout nějaké ty ledovce z Antarktidy, aby Kapské Město mohlo být zásobováno vodou? Sloane mívá nápady, které se vymykají normám. Tento šestapadesátiletý Jihoafričan zambijského původu, zakladatel firmy Sloane Marine Ltd, se již proslavil tím, že uvolnil uvázlou loď Concordia, při jejímž ztroskotání u pobřeží Itálie v roce 2012 zahynulo 32 lidí.