Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Nový koncertní sál za víc než miliardu se v Brně začne stavět už příští rok

středa, 18. dubna 2018, 16:07Brno
 
Vizualizace Janáčkova kulturního centra

Stavba koncertního sálu v Brně za 1,3 miliardy korun by měla začít v polovině příštího roku. Hotová je zatím hrubá stavba podzemních garáží se 191 parkovacími místy. Jejich dokončení je v plánu spolu se sálem.  Auta je tedy prozatím nebudou moci používat...

 

POLITICKÁ KORIDA: Jak vnímají oslovení brněnští zastupitelé sociální projekt Rapid Re-Housing?

středa, 28. března 2018, 18:14Politika
 
ilustrační foto

Minulý týden vydal magistrát zprávu o úspěchu sociálního projektu Rapid Re-Housing, který dal příležitost vybraným 50 rodinám v hmotné nouzi žít v městských bytech. Podle města bylo v březnu schváleno prodloužení nájemní smlouvy čtyřicáté rodině, čímž se...

 

Brňané si mohou adoptovat městskou zeleň a starat se o ni

pátek, 23. března 2018, 13:29Zprávy
 
ilustrační foto, Zdroj: pixabay

Městská část Brno-střed nabízí adopční program pro veřejnou zeleň. Jakýkoliv zájemce si tak může adoptovat například záhon ve své ulici a starat se o něj. Podmínkou je, aby zeleň byla ve vlastnictví a správě města, městské části nebo jejich organizací.

 

Nová možná směna za pozemky ke stadionu: Dům pánů z Kunštátu či krytá tržnice na Zelňáku

úterý, 9. ledna 2018, 15:22Společnost
 
Tržnice Brno

Brno nechá ocenit pět budov v centru města, u kterých pak zváží jejich směnu za nemovitosti bránící výstavbě nového fotbalového tadionu v lokalitě za Lužánkami. Patří mezi ně například loni zrekonstruovaná krytá tržnice na Zelném trhu nebo Dům pánů z...

 

Domikánská ulice je od dnešního odpoledne opět průjezdná

pondělí, 18. prosince 2017, 14:58Doprava
 
Dominikánská ulice

Dominikánská ulice se po pátečním uzavření kvůli propadu části vozovky opět otevřela. Během víkendu byly provedeny opravy, které zajistily její bezpečnost.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kulturní akce na Svoboďáku nesmí být hlučné....

  • VIDEO: Příslušníci hnutí Slušní lidé...

  • Spíte s oknem otevřeným na ventilačku? Na...

  • VIDEO: Cítili jste dnes v centru města kouř...

 
 

O čem píše Drbna.cz

Miloš Zeman, Churchill a prezident s demencí

Miloš Zeman opět zaujal široké publikum svým projevem na pražském Žofíně. Protože se ale v poslední době český prezident hodně opakuje, jeho výroky mířené k médiím, komentátorům či Bakalovi nikoho nemohly překvapit.

Zloděj ukradl vepře. Policie pátrá po obou

Šedesátikilového vepříka, jehož domovem byl zábavní park Šťastná země v Karlovicích, někdo 22. května odcizil. Zvíře zaměstnanci naposledy viděli v úterý kolem sedmé hodiny večerní a podle policie je návrat prasátka velice nepravděpodobný.

DRBNA VAŘÍ: Vyrazte ven. I s jídlem!

Tohle jaro, které přešlo rovnou do léta, dělá spoustě lidí včetně mě strašnou radost. A vám? Člověk funguje hned tak nějak líp, když venku svítí sluníčko, má pravidelný přísun vitaminu D a nemusí sedět doma, protože je venku škaredě. S krásným počasím přichází také doba výletů a pikniků. Na výlety patří tak nějak obecně řízky, žejo. S chlebem a ideálně okurčičkami. A i když je to klasika, pro tentokrát řízky vypusťte.