Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

FOTO: Masarykova univerzita staví v areálu kampusu biobanku za 200 milionů

pondělí, 10. prosince 2018, 13:44Společnost
 
Biobanka, vizualizace

Nové laboratoře a biobanku pro uchovávání environmentálních i lidských vzorků začalo budovat Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí (RECETOX) Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity (MUNI). Zařízení, které vyroste v bohunickém kampusu,...

 

Planý poplach. V Olympii se bomba nenašla, policisté evakuovali tři a půl tisíce lidí

pátek, 26. října 2018, 15:50Společnost
 
Olympia Brno, zdroj: Centroprojekt.cz

Nahlášení bomby v obchodním centru Olympia u Brna bylo naštěstí jen planým poplachem. Policejní pyrotechnici a speciálně vycvičení psi žádnou výbušninu nenašli. Policisté museli evakuovat zhruba tři a půl tisíce lidí, nyní pátrají po oznamovateli.

 

Anonym nahlásil v Olympii bombu. Policisté evakuovali tisíce lidí

pátek, 26. října 2018, 14:14Společnost
 
ilustrační foto

Anonym nahlásil dnes před polednem bombu v obchodním centru Olympia v Brně. Policisté evakuovali tisíce lidí, přesný počet zatím není znám. Na místě je pyrotechnik.

 

Na Svoboďáku demonstrovali aktivisté za práva zvířat

pátek, 5. října 2018, 08:54Společnost
 
Protest na náměstí Svobody

Kdo šel ve čtvrtek mezi 16. a 19. hodinou po Svoboďáku, všimnul si zvláštního uskupení lidí stojících před McDonald´s. Lidský čtverec tvořený aktivisty s maskami Anonymous, nápisy Pravda a otevřenými notebooky, tiše demonstroval za práva zvířat.

 

Na Červeném kopci vyroste nový léčebný komplex za 300 milionů. Brno už zná jeho podobu

úterý, 2. října 2018, 17:31Společnost
 
Vizualizace nové podby léčebny na Červeném kopci

Téměř dvě stě lůžek pro seniory nabídne nový sociálně zdravotní komplex na Červeném kopci v Brně. Vznikne podle návrhu pražského ateliéru RANGHERKA 5. Rozhodla o tom odborná porota v architektonické soutěži, kterou pro město připravila Kancelář...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Realitní makléři zřejmě budou muset mít potřebnou kvalifikaci

Realitní makléři zřejmě budou muset mít v budoucnu vysokoškolské vzdělání nebo potřebnou kvalifikaci. Vláda schválila návrh novely zákona, která mění dosavadní volnou živnost realitního makléře na živnost vázanou s požadavky na odbornou kvalifikaci. Informoval o tom tiskový odbor vlády. Realitní kanceláře vesměs vítají, že se podle nich tolik potřebná regulace vůbec přichystala. Mají však řadu výhrad.

Desítky tisíc aut se dál valí přes Olbramovice. ŘSD chybí čtyři tisíce metrů čtverečných pozemků pro stavbu obchvatu

Stavba obchvatu Olbramovic se protáhne, otázkou zůstává o kolik měsíců. Realizace projektu poblíž Čapího hnízda fakticky začala, dělníci ale zatím nemohou „kopnout“ do země. Ne všechny pozemky, přes které by měl vést obchvat, jsou vykoupeny.

Čínská ekonomika rostla loni nejpomaleji za 28 let

Čínská ekonomika v loňském roce rostla jen o 6,6 procenta, což byl nejnižší růst od roku 1990. Informovala o tom agentura Reuters. Nejnovější čísla, která odpovídají předchozím odhadům analytiků, zveřejnil dnes čínský statistický úřad. V roce 2017 činil růst čínského HDP 6,8 procenta.