Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Vánoce na brněnské radnici"

TIPY NA VÁNOČNÍ VÍKEND: Otevřená radnice, Česká mše vánoční, Nebeské Vánoce a komentované krmení

pátek, 22. prosince 2017, 15:55Společnost
 
Autor: Tomáš Hrivňák

Poslední adventní a zároveň již vánoční víkend nabízí spoustu aktivit, jak jinak než vánočního ražení. Kromě tradiční Rybovy mše nebo živého betlému však můžete vyrazit třeba na krmení zvířat do ZOO nebo uniknout pozemskému shonu na Hvězdárně...

 

Ohňostroj včera završil Vánoce na radnici

sobota, 24. prosince 2016, 12:55Společnost
 
Zdroj: MMB

Ohňostroj s názvem Andělský zvon doprovázený hudbou a koledami završil v pátek Vánoce na brněnské radnici. O světelnou podívanou byl tradičně velký zájem. Lidé zaplnili všechny volné prostory na Dominikánském náměstí a částečně i Zámečnickou ulici.

 

Začaly Vánoce na Nové radnici. Prostory jsou otevřené pro veřejnost

pátek, 23. prosince 2016, 15:13Společnost
 
Zdroj: MMB

Vystoupením dětského národopisného souboru Valášek ve Sněmovním sále začaly dnes dopoledne Vánoce na brněnské radnici. Zábavní program pro malé i velké se odehrává i v dalších prostorách, v Salonku nevěsty, v Křížové chodbě a na radničním nádvoří.

 

Na Nové radnici začnou Vánoce už zítra

úterý, 22. prosince 2015, 14:26Společnost
 
Foto: A. Pelikán

Brněnská Nová radnice se převléká do vánočního, aby ve středu 23. prosince v půl desáté dopoledne mohla otevřít své brány dokořán a přivítat návštěvníky. Čeká je celodenní zábavný program plný hudby a zpěvu, divadelních představení, pohádek a dalších...

 

Vánoc na brněnské radnici si užívaly stovky dětí i dospělých

úterý, 23. prosince 2014, 16:45Společnost
 
Vánoc na brněnské radnici si užívaly stovky dětí i dospělých

Nová radnice už dlouho takový nápor nezažila. Na akci Vánoce na brněnské radnici přicházely už od dopoledne davy dětí spolu s rodiči nebo seniory. Postupně se na pódiu střídali herci, tanečníci a zpěváci z brněnských divadel, mezi návštěvníky zavítala i...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vánoce na brněnské radnici"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vánoce na brněnské radnici"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Dětské fixy: Každé třetí propadly kvůli nežádoucím látkám

Zatímco děti mívají z malování fixy čirou radost, rodiče často děsí, z jakých povrchů bude potřeba jejich výtvory následně odstraňovat. Výrobci přitom většinou zdůrazňují, že čáry po jejich popisovačích lze z textilu snadno odstranit. Spotřebitelský časopis dTest nechal prověřit kvalitu 18 balení fixů pro děti. Zjišťoval, jak snadno je lze vyprat a jak jsou na tom s obsahem rizikových chemikálií.

VIDEO: Česká policie pomáhá už devátým rokem v Bosně a Hercegovině

Policejní potápěči devátým rokem pomáhají při obnově Bosny a Hercegoviny. Díky jejich vysoké profesionalitě a odbornosti se postupně daří čistit koryta bosenských řek od nevybuchlé munice, která je pozůstatkem války v devadesátých letech minulého století.

FOTO: Okupanti u viaduktu mířili na lidi samopaly, psala před jedenapadesáti lety Jihočeská Pravda

Sovětské tanky v ulicích Českých Budějovic, vojáci Německé demokratické republiky a strach na každém rohu. Tak to vypadalo, na den přesně, před jedenapadesáti lety v Budějcích na místech, kterými dnes bezpečně projdeme. Redaktoři a ostatní pracovníci ČTK naposledy informovali veřejnost o aktuálním dění právě 22. srpna roku 1968. V tento den skončila svobodná zpravodajská činnost ČTK.