Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Urban Centrum"

Výstava Klima se mění – změň se i ty je od úterý v Brně. Jaké dopady má globální změna klimatu, se mohou Brňané dozvědět do konce srpna

pátek, 9. srpna 2019, 15:00Vzdělání
 
Klima se mění - změň se i ty

Putovní výstava Klima se mění – Změň se i ty představuje základní fakta o dopadech globální změny klimatu, jejích souvislostech, příčinách a možnostech, jak na tyto změny reagovat. Od úterý je do 30. srpna k vidění v Urban centru Brno na Staré radnici.

 

Urban centrum představuje budoucí podobu Moraváku

pátek, 31. března 2017, 11:53Zprávy
 
Zdroj: MMB

Moravák čeká významná změna. Výsledky architektonické soutěže s názvem PARK na Moravském náměstí si mohou lidé prohlédnout od tohoto týdne až do 10. května v Urban centru na Mečové ulici. Včetně podle rozhodnutí odborné poroty vítězného návrhu...

 

V pondělí se bude v Urban centru debatovat o plánovaných sportovištích v Brně

sobota, 19. listopadu 2016, 17:08Společnost
 
Zdroj: MMB

Sport a sportoviště ve městě Brně je téma besedy pro veřejnost, která se uskuteční v pondělí 21. listopadu od 16.30 v Urban centru na Mečové 5 v areálu Staré radnice. K vidění budou také modely fotbalového stadionu a hokejové haly.

 

Výstava připomíná regeneraci historického centra města Brna

úterý, 11. srpna 2015, 08:32Společnost
 
Ilustrační foto, zdroj: urbancentrum.brno.cz

Výstava, kterou Urban centrum na Staré radnici připravilo na druhou polovinu prázdnin, dokumentuje proměny historického centra města za posledních několik let.

 

OD STRATEGIE K PROJEKTŮM / jak se vize mění v realitu – nová výstava

středa, 8. dubna 2015, 09:43Společnost
 
Brno. Foto: Jiří Prýgl

Strategický rozvoj je dlouhodobý a systematický proces. Nahlédněte spolu  s námi pod pokličku brněnského strategického plánování, připomeňte si realizované akce a seznamte se s projekty, které se teprve připravují. Zve vás na ně Kancelář strategie města,...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Urban Centrum"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Urban Centrum"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

CK Neckermann má v cizině 1100 českých klientů, návrat zajistí

Cestovní kancelář Neckermann, která je v Česku součástí zkrachované britské kanceláře Thomas Cook, má v zahraničí k dnešnímu dni zhruba 1100 českých klientů. O tyto klienty se postará a zajistí jim bezpečný návrat do České republiky jejich plánovaným letem. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl šéf marketingu CK Neckermann Jan Šrámek.

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného zlatavého moku se konají po celé republice a nabídnou bohatý program, ale i speciálně navařené svatováclavské pivo. Akce začíná 24. září a trvá až do 30. září.

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském náměstí pokrylo přes noc graffiti. Akce má upozornit na nedostatek legálních ploch pro street art. Zhruba 20 streetartovým umělcům dala k dispozici přes 190 metrů čtverečních plochy svých domů společnost Pražská správa nemovitostí (PSN). Většina maleb je dočasná, trvalý zásah do podoby historických či památkově chráněných budov je totiž omezený. Novinářům to v tiskové zprávě sdělila za PSN Tereza Pavézková.