Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články:

Neznáte je? Už několik let měli sedět ve vězení a přesto stále unikají

čtvrtek, 24. května 2018, 16:43Krimi
 
Hledaní muži

Tři muži, tři různé kriminální činy, jedno společné - stále unikají spravedlnosti. Jihomoravští policisté se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po těchto hledaných mužích. Jakékoliv informace o pohybu nebo výskytu kteréhokoliv z nich...

 

Policisté odhalili v Brně další varnu pervitinu, tentokrát v Židenicích

čtvrtek, 17. května 2018, 11:23Krimi
 
Zdroj: PČR

Brněnští kriminalisté zlikvidovali minulý týden další varnu pervitinu, tentokrát v Židenicích. Za posledních několik týdnů jde již o druhé úspěšné odhalení výrobny drog.

 

V Lužánkách poroste od soboty strom Olgy Havlové

čtvrtek, 10. května 2018, 14:39Společnost
 
Lužánecký park

V roce 2018 by se Olga Havlová dožila 85 let. Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové při této příležitosti organizuje vysazení 85 stromů dobré vůle po celé České republice. Jeden z těchto stromů bude slavnostně vysazen v sobotu 12. května 2018 v parku...

 

Agresivní muž zbil ženu, dal ji nůž na krk a řval, že ji podřeže. Zachránil ji svědek

středa, 9. května 2018, 12:02Krimi
 
ilustrační foto

Otřesný případ kriminálního chování vyšetřují policisté ve Strážnici. Sedmačtyřicetiletý muž se dvakrát během krátkého období vrhl na cizího člověka a vyhrožoval mu zabitím. V obou případech k činu neměl daleko.

 

Skupina zlodějů zastavila provoz na celé dálnici, aby mohla provést loupežné přepadení

pondělí, 23. dubna 2018, 15:22Krimi
 
ilustrační foto

Záhadný případ loupeže řeší brněnští policisté. Skupina zlodějů v noci na neděli 22. dubna úmyslně zastavila provoz u Vyškova na dálnici D46 směrem na Olomouc. Mezitím provedla blíže nespecifikovanou loupež. Nikdo se nezranil.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Kulturní akce na Svoboďáku nesmí být hlučné....

  • Spíte s oknem otevřeným na ventilačku? Na...

  • VIDEO: Příslušníci hnutí Slušní lidé...

  • VIDEO: Cítili jste dnes v centru města kouř...

 
 

O čem píše Drbna.cz

Miloš Zeman, Churchill a prezident s demencí

Miloš Zeman opět zaujal široké publikum svým projevem na pražském Žofíně. Protože se ale v poslední době český prezident hodně opakuje, jeho výroky mířené k médiím, komentátorům či Bakalovi nikoho nemohly překvapit.

Zloděj ukradl vepře. Policie pátrá po obou

Šedesátikilového vepříka, jehož domovem byl zábavní park Šťastná země v Karlovicích, někdo 22. května odcizil. Zvíře zaměstnanci naposledy viděli v úterý kolem sedmé hodiny večerní a podle policie je návrat prasátka velice nepravděpodobný.

DRBNA VAŘÍ: Vyrazte ven. I s jídlem!

Tohle jaro, které přešlo rovnou do léta, dělá spoustě lidí včetně mě strašnou radost. A vám? Člověk funguje hned tak nějak líp, když venku svítí sluníčko, má pravidelný přísun vitaminu D a nemusí sedět doma, protože je venku škaredě. S krásným počasím přichází také doba výletů a pikniků. Na výlety patří tak nějak obecně řízky, žejo. S chlebem a ideálně okurčičkami. A i když je to klasika, pro tentokrát řízky vypusťte.