Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "řečkovice"

VIDEO: Vydatné sněžení způsobilo na jižní Moravě kalamitu. MHD v Brně nabírá až hodinová zpoždění

pondělí, 28. ledna 2019, 08:55Doprava
 
ilustrační foto

Vydatné noční sněžení způsobilo kalamitu v hromadné dopravě na jihu Moravy. Většina autobusových linek v kraji jezdí nepravidelně. Situace je kritická hlavně na Znojemsku, Břeclavsku, Vyškovsku, dále na Brněnsku kolem Ivančic a Tišnova.Městská hromadná...

 

Strážníci naháněli po Brně koně

čtvrtek, 13. září 2018, 07:00Brno
 
ilustrační foto

S nezvyklým návštěvníkem obytné čtvrti v Řečkovicích se v noci na úterý potkal jeden z místních. Na linku 156 oznámil, že ulicí jde proti němu šedivý kůň, pravděpodobně ještě hříbě.

 

Duchapřítomní svědci požáru v Brně zachránili život seniorovi, vytáhli ho z hořícího bytu

úterý, 11. září 2018, 17:56Brno
 
Zdroj: HZS JMK

Pohotovost, odvaha a duchapřítomnost. To jsou vlastnosti, které zdobí dva hrdiny, kteří dnes zachránila seniora z hořícího bytu v brněnských Řečkovicích. Hlavně díky jejich pomoci vyvázl muž živý a relativně bez úhony.

 

Mladá žena se chystala skočit v Řečkovicích z mostu na silnici, strážníci naštěstí včas zakročili

sobota, 1. září 2018, 06:58Brno
 
ilustrační foto

S těmi nejčernějšími myšlenkami se vydala ve čtvrtek v noci mladá žena na most nad víceproudovou silnicí v Řečkovicích. Svou nešťastnou životní situaci chtěla ukončit skokem z mostu. Naštěstí zaslechli její pláč strážníci.

 

FOLKLORNÍ DRBNA: Čí sú Hody? Naše! Čí sú dluhy? Stárkovy!

sobota, 25. srpna 2018, 12:03Folklorní Drbna
 
Autor: Marek Svoboda

Nebo taky starostovy, vyvolává bujará chasa v hodovém průvodu. Hody patří k nejtradičnějším a nejvíce slavnostním zvykům, které jsou na moravském venkově i v menších městech udržovány. V oblíbenosti svátků zaujímají většinou čestné třetí místo za svátky...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řečkovice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řečkovice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Zákaz billboardů u dálnic platí beze změn

Zákaz billboardů v ochranném pásmu dálnic a silnic první třídy dál platí beze změn. Ústavní soud (ÚS) zamítl návrh skupiny senátorů na zrušení dvou pasáží novely zákona o pozemních komunikacích. Zákon ponechal pro starší billboardy pětileté přechodné období, které vypršelo v roce 2017, a stanovil návaznou povinnost odstranit reklamní zařízení bez zbytečného odkladu. Podle ústavních soudců lze omezení billboardů zdůvodnit veřejným zájmem na bezpečnosti provozu, soud zdůraznil také ochranu životů a zdraví lidí, stejně jako životního prostředí.

Podle Babiše není výrok Novákové důvodem k zásadním krokům

Výrok ministryně průmyslu Marty Novákové (za ANO) ohledně ceny mobilních dat není důvodem k zásadním krokům, řekl novinářům v Jeruzalémě premiér Andrej Babiš (ANO) na dotaz, zda Novákovou odvolá. Vyjádření ministryně v nedělním pořadu 168 hodin České televize, že data jsou drahá, protože je využívá jen malá skupinka lidí a Češi spíš hledají připojení k wi-fi sítím, považuje za nešťastné.

VIDEO: Legendární Čtyřlístek letos slaví 50 let. K narozeninám vychází celovečerní film

Legendární český komiks Čtyřlístek letos oslaví 50 let! U příležitosti kulatého výročí vstoupí 4. dubna do kin celovečerní film s názvem Velké dobrodružství Čtyřlístku.