Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Brněnská Drbna na Youtube

IAN - SHE // MUNI TV Acoustic session

IAN - SHE // MUNI TV Acoustic session

Dvanáctistrunná kytara, violoncello a příjemné prostředí domácího bistra Soul. MUNI TV Vám přináší první díl pořadu Acoustic session, tentokrát s brněnskou kapelou IAN! Vytvořil tým MUNI TV: Režie: Jonáš Nepustil Kamera: Diana Dulinková,...

 

Sedmnáctý listopad v Brně

Sedmnáctý listopad v Brně

All rights reserved • Studentská televize Masarykovy Univerzity MuniTV • 2014

 

Sonda: Jak vás ovlivnil 17. listopad 1989 - odpovídá Petr Majer

Sonda: Jak vás ovlivnil 17. listopad 1989 - odpovídá Petr Majer

All rights reserved •FSS/KSMŽ Audiovideo 2014 Připravila studentka kurzu ZUR367 - Karolína Víchová

 

Sonda Pozitivní vývoj - odpovídá Petr Nádvorník

Sonda Pozitivní vývoj - odpovídá Petr Nádvorník

All rights reserved •FSS/KSMŽ Audiovideo 2014 Připravili studenti kurzu ZUR367 - Kateřina Veselá a Martin Šeda

 

PlayStation NOC REKLAMOŽROUTŮ 2015

PlayStation NOC REKLAMOŽROUTŮ 2015

Kamera: Tereza Holotíkova Zvuk a střih: Karolína Víchová All rights reserved • Studentská televize Masarykovy Univerzity MuniTV • 2014

 

"Islám v ČR nechceme" X "Valentýnka pro Konvičku"

"Islám v ČR nechceme" X "Valentýnka pro Konvičku"

Kamera, střih: Karolína Víchová All rights reserved • Studentská televize Masarykovy Univerzity MuniTV • 2014

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Plaga je proti plánovanému zavedení povinné maturity z matematiky

Ministr školství Robert Plaga (ANO) chce zrušit plánované zavedení povinné maturity z matematiky. Rozhodl se tak na základě analýzy výsledků maturantů ve vybraných úlohách z minulých let. Podle ministra je třeba nejdřív zlepšit výuku matematiky tak, aby jí žáci skutečně rozuměli, a až potom případně zavést povinnou maturitu. Novinářům to sdělilo tiskové oddělení ministerstva školství v reakci na informace Deníku. Zákon v současnosti počítá se zavedením povinné maturity z matematiky nejpozději od jara 2022.

Letiště Praha z tendru na skenery vyloučilo Huawei a ZTE

Letiště Václava Havla vyloučilo z výběrového řízení na sedm celotělových skenerů čínské firmy Huawei a ZTE. K tomuto kroku přistoupilo na základě loňského varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Ani jedna z čínských korporací se do tendru nemohla ani přihlásit. Jiné společnosti v tendru jejich produkty nevyužívají. Skenery za 30 milionů korun mají přispět k vyšší bezpečnosti cestujících. Uvedl to Deník N.

Vedení ČSSD odmítlo odchod z vlády Andreje Babiše

Předsednictvo ČSSD dnes nepodpořilo odchod strany z vlády. Pro opuštění kabinetu hlasovalo 11 ze 42 přítomných představitelů vedení sociální demokracie. Po jednání předsednictva to novinářům řekl předseda sociální demokracie Jan Hamáček. Pro odchod z koaliční vlády s hnutím ANO podle něj nehlasoval nikdo z užšího stranického vedení.