Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Brně se představí asi třicítka závodních vozů

 
čtvrtek, 5. listopadu 2015, 12:23

Pořadatelé z Hustopečí v rámci vyhlášení mistrů České republiky v rally a v rámci festivalu sportu, tance a zábavy SPORT Life (6. - 8. listopadu 2015) přišli s nápadem zorganizovat volný podnik v areálu brněnského výstaviště. Už tuto sobotu 7. listopadu 2015 se stane realitou.

Návštěvníkům festivalu i fanouškům se představí kolem třiceti soutěžních speciálů.

Hlavním tahákem bude druhý vicemistr MČR 2015 Pavel Valoušek, který osedlá vůz Škoda Fabia Super 2000. Stejný vůz představí v Brně i Martin Vlček. A k vidění bude i početná skupina „dvoukolek“ v čele s mistry MČR Václavem Dunovským (2WD), Patrikem Rujbrem (třída 5) a premiérovým vítězem Rallysprint Série Ondřejem Bisahou.

Na trati exhibiční polookruhové rychlostní zkoušky v blízkosti pavilonu Z, o délce 2,1 kilometru, se představí i tandem domácího AGROTEC Autoklubu Martin Rada – Jaroslav Jugas. Zaslouženou pozornost jistě budou poutat i Olga Lounová a David Suchařípa.

První série jízd odstartuje ve 12 hodin (2 hod.), druhý blok je naplánován na 15:30 hodiny. Diváky upozorňujeme, že AGROTEC SPORT Life Rally Show je součástí programu veletrhu SPORT Life. Vstup je tak možný pouze po zaplacení festivalového vstupného, které na jeden den činí 100,- Kč.

Fanouškům připomínáme stále probíhající soutěž na facebookovém profilu společnosti AGROTEC a.s. o svezení v závodním speciálu. Slosování proběhne až přímo v rámci festivalu, ve 14 hodin u pavilonu Z.

Zajímavá akce se pod hlavičkou Autoklubu ČR uskuteční už o den dříve, v pátek 6. listopadu. Prostory Tiskového centra BVV (pavilon E) se zaplní zvučnými jmény jako jsou Jan Kopecký, Václav Pech, Jan Černý, Jaromír Tarabus, Martin Prokop či Václav Dunovský. Tento hvězdný tým navíc doplní hvězda světového formátu Fin Ari Vatanen. Pro návštěvníky veletrhu a soutěžní fanoušky bude od 18:00 hod. připravena autogramiáda.

Více informací najdete postupně na www.agrotecrally.cz.

Tisková zpráva

 


 

Kam dál?

Dvanáct hodin a rozdíl dvě minuty. Drama na Epilogu nejlíp zvládli...

úterý, 13. října 2015, 09:42

Scuderia Praha. Tak se jmenuje vítězný tým pilotního ročníku závodu Hankook 12H Epilog Brno na Masarykově okruhu. Češi...

Simoncelliho si připomnělo 3656 motorkářů, rekord těsně odola

neděle, 4. října 2015, 16:45

3656 motocyklů se v neděli vydalo na dráhu Masarykova okruhu, aby společnou jízdou uctili památku zesnulého jezdce...

Rekordní účast a souboje s časem, RunTour má za sebou brněnský díl

pondělí, 24. srpna 2015, 13:59

Konečně přišlo ochlazení, chválili si běžci při vstupu do areálu Výstaviště BVV v Brně, kde se konal letošní pátý závod...

Motocyklovou GP v Brně navštívil rekordní počet diváků

neděle, 16. srpna 2015, 20:38

Závody Velké ceny České republiky silničních motocyklů v Brně navštívilo v průběhu tří dnů 248.434 diváků, což je...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš zrušil vrácení neoprávněné dotace dceři Syner Group

Dceřiná firma libereckého stavebního holdingu Syner Group získala evropskou dotaci 10,6 milionu korun na stavbu in-linové dráhy v Liberci, kvůli porušení rozpočtové kázně ji ale měla vrátit. Rozhodnutí o vrácení dotace bylo ale po zásahu současného premiéra Andreje Babiše (ANO), jenž byl tehdy ministrem financí, zrušeno. Brusel ale dotaci neproplatil. Píšou o tom dnešní Hospodářské noviny (HN). Podobně jako v případu Farmy Čapí hnízdo zde sehrála roli otázka velikosti firmy.

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.