Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Studenti zabojují o pálku Forresta Gumpa

 
středa, 30. dubna 2014, 15:40

Turnaj ve stolním tenise připravili studenti Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Dvojice složené z muže a ženy zabojují o vítězství v úterý v tělocvičně ve Vinařské ulici v centru Brna.

Do turnaje se mohou zapojit studenti jakékoliv vysoké školy.Zájemci musí do nedělního poledne na e-mail pingpongovy.boss@gmail.com poslat jméno, univerzitu a obor, který studují, a na místě zaplatit startovné třicet korun za tým,“ řekla organizátorka Nikola Černá. Doplnila, že závodníci také musí mít vlastní pálky.

Soutěž začíná v úterý v devět hodin ráno, družstva se musí k prezenci dostavit o půl hodiny dřív. „Nejlepší hráči získají pálku Forresta Gumpa, víno nebo poukázky do fitness centra,“ vyjmenovala organizátorka.

Pořadatelé očekávají, že se akce zúčastní zhruba čtyřicet závodníků. „Připravili jsme také doprovodný program plný soutěží a budeme rádi, když si přijde zasportovat co nejvíce lidí,“ dodala Černá.

Místo události:

 


 

Kam dál?

Basketbalistky IMOSu jsou opět ve finále ligy

neděle, 20. dubna 2014, 10:27

Po dvacáté v řadě nebudou chybět basketbalistky brněnského IMOSu ve finále tuzemské ligy. K postupu jim stačily tři...

IMOS hladce postoupil do semifinále Ženské basketbalové ligy

pátek, 4. dubna 2014, 00:12

Basketbalistky brněnského IMOSu postoupily v nejkratším možném termínu do semifinále Ženské basketbalové ligy, když k...

IMOS na úvod play off přehrál Trutnov

neděle, 30. března 2014, 12:49

Basketbalistky brněnského IMOSu vstoupily do play off Ženské basketbalové ligy výhrou 79:68 nad Karou Trutnov. V sérii...

Futsal: Tango v derby rozdrtilo Helas. Agromeli sestupuje

sobota, 22. března 2014, 11:01

V závěrečném 22. kole nejvyšší futsalové soutěže domácí Tango oplatilo Helasu listopadovou porážku 0:4 a přesvědčivě...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš zrušil vrácení neoprávněné dotace dceři Syner Group

Dceřiná firma libereckého stavebního holdingu Syner Group získala evropskou dotaci 10,6 milionu korun na stavbu in-linové dráhy v Liberci, kvůli porušení rozpočtové kázně ji ale měla vrátit. Rozhodnutí o vrácení dotace bylo ale po zásahu současného premiéra Andreje Babiše (ANO), jenž byl tehdy ministrem financí, zrušeno. Brusel ale dotaci neproplatil. Píšou o tom dnešní Hospodářské noviny (HN). Podobně jako v případu Farmy Čapí hnízdo zde sehrála roli otázka velikosti firmy.

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.