Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kometa přistála na hvězdárně

 
čtvrtek, 28. března 2013, 13:30

Sezóna 2012/2013 byla pro jihomoravský hokejový klub přelomová v mnoha ohledech. Nejen, že byla jubilejní šedesátou, Kometě se v ní podařilo kromě generálního partnerství navázat i spoustu nových velice zajímavých spoluprací.

Můžeme jmenovat brněnskou ZOO a nejnověji i další příspěvkovou organizaci Hvězdárnu a planetárium Brno.

Zatímco hokejový klub vychovává v Brně děti především po stránce sportovní, ale dbá i na studium, na hvězdárně mohou děti rozvíjet především svého ducha a čerpat mnoho nových, důležitých informací.

Kometa se tedy snaží o rozvoj dětí ve všech směrech, což je při jejich dospívání nesmírně důležité.

Stejně jako hokejová Kometa, nemá s městskými neziskovými organizacemi nastavenu spolupráci žádný z ostatních brněnských sportovních klubů. Ze vzájemné propagace se nyní mohou těšit fanoušci hokejoví, ale i „vesmírní“.

V nejbližší době se budou moct na hvězdárně pokochat historickou výstavou Komety. Na mapování jednotlivých etap vývoje hokejové Komety se na Kraví hoře budete moct podívat od středy 27. března až do června 2013.

Od podzimu tohoto roku pomůže HC Kometa Brno s propagací otevíraného sálu digitária.

Fanoušci se na domácích hokejových zápasech dočkají unikátních video spotů, jednotliví hokejisté budou „vyslanci“ Hvězdárny a planetária Brno propagující její aktivity na partnerských školách Jihomoravského kraje.

Napsal Jiří Pošvář, tiskový mluvčí Komety Brno

 


 

Kam dál?

Kometa se rozloučila vítězstvím a poslala Liberec do baráže

pátek, 22. března 2013, 13:33

Brňané byli většinu zápasu lepším mužstvem a utkání nakonec dotáhli do vítězného konce. Kometa ve svém čtvrtém...

Rozlučka hokejistů Komety Brno bude s atraktivními cenami

úterý, 19. března 2013, 16:18

Lákavou nabídku pro své fanoušky připravilo vedení hokejistů Komety Brno v posledním extraligovém utkání sezony, kterým...

Hokejisté Komety prohráli na ledě karlovarské Energie

pondělí, 18. března 2013, 11:57

Karlovy Vary porazily v předposledním duelu skupiny play out brněnskou Kometu 5:3. Rozhodující byla druhá třetina, ve...

Kometa veze z Chomutova bod

pátek, 15. března 2013, 21:14

Hokejisté brněnské Komety vedli na ledě Chomutova dvakrát dvougólovým rozdílem, přesto v zápase nedokázali zvítězit....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní veřejná sbírka se koná po dvacáté a dobrovolníci v bílých tričkách při ní budou v ulicích měst nabízet za 30 korun bílou pastelku, která symbolizuje bílou hůl a život zrakově postižených. V 15:00 akce vyvrcholí koncertem na Václavském náměstí v Praze.

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.