Počasí dnes18 °C, zítra22 °C
Pátek 29. března 2024  |  Svátek má Taťána

Kometa prohrála i pošesté v řadě. V Olomouci padla po prodloužení

Kometa vyjížděla na led Olomouce s chutí prolomit šňůru pěti zápasů bez vítězství. Bohužel, cíl splněn nebyl. Brněnští prohráli v prodloužení 3:2. Po 25 kolech tak drží v extralize 4. místo.

I přesto, že Kometa do zápasu vstupovala jako mírný favorit, v první třetině skórovali první domácí. Další gól přidali hnedna začátku druhé třetiny a Kometu musela dotahovat dvougólové manko.

Modrobílé šály v Olomouci poprvé zavlály až ve 27. minutě. Olomoucký brankář Braňo kapituloval po střele Dočekala. K vyrovnání pak o dvě minuty později zavelel brněnský kapitán Leoš Čermák - 2:2.

Během třetí třetiny se neprosadil ani jeden tým a zápas se tak přehoupl do nastavení. Olomoucký Burian se hned ze začátku prodloužení dostal do výborné šance, ale nedokázal dostat puk za Čiliaka. V poslední minutě prodloužení se už mohli Kohouti radovat. Roman Vlach pečetil výhru střelou nad Čliakovo rameno a utkání tak skončilo 3:2.