Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Královský košt nabídne tři stovky nejlepších vín českých a moravských vinařů

 
pondělí, 2. října 2017, 16:52

Královské košty jsou místem setkání odborníků i milovníků vín s třemi stovkami nejlépe hodnocenými víny jedné z největších soutěží českých a moravských vín Král vín. Královský košt míří i do Brna a Brněnská Drbna několik z vás dostane na akci zdarma.

Jihomoravská metropole zažije pultovou degustaci tří stovek nejlepších vín soutěže Král vín České republiky 2017, do které přihlásilo 153 českých a moravských vinařů celkem 1203 vín. Fenomenální úspěch při prestižním vinařském klání zaznamenalo vinařství ZD Němčičky. Championem se stalo jejich Veltlínské zelené 2015, pozdní sběr. A Němčičky se mohou pyšnit Nejlepší kolekcí vín. A Championa i mnohé další vinařské lahůdky bude možné na Královském koštu v Brně koupit, tak rozbijte prasátko.

Královský košt v Brně se uskuteční v pátek 6. října od 18 do 22:30 hodin v Menze vinařské Masarykovy univerzity. Cena vstupenky pro jednu osobu činí 700 korun, pro dvě osoby 1200 korun, pro skupinku šesti lidí 3000 korun. V ceně vstupenky je volná degustace vín, katalog, občerstvení a kniha Král vín České republiky 2017. Vstupenky lze koupit na webových stránkách akce.

A díky soutěži s Brněnskou Drbnou mohou tři z vás získat zdarma dvě vstupenky!

 

Soutěž o vstupenky na Královský košt (6. října – 18:00)

 
Soutěž byla uzavřena, nyní budeme kontaktovat výherce. Děkujeme za účast
 
Foto Král vín | Zdroj Král vín
 


 

Kam dál?

SOUTĚŽ: Legendární stadion Za Lužánkami ožije Létofestem. Vystoupí na...

pátek, 18. srpna 2017, 12:20

Doby, kdy na fotbal Za Lužánky chodily desítky tisíc lidí, jsou bohužel pryč. Stadion však rozhodně mrtvý není. Od...

Děti se učí šetřit s energiemi. Pomáhá jim misePlus+

pondělí, 8. října 2012, 16:33

Technické obory v dnešní době příliš netáhnou, a tak mnohé subjekty dělají všechno možné i nemožné pro to, aby se o ně...

Doktor Masarykovy univerzity může získat Nobelovu cenu

sobota, 6. října 2012, 07:16

Významný světový vědec Charles Bennett ze společnosti IBM má podle odhadů zpravodajské agentury Reuters šanci získat...

Strážníci rozmluvili zoufalému mladému muži sebevraždu

pondělí, 1. října 2012, 08:17

Brněnští strážníci rozmluvili sebevraždu dvaatřicetiletému muži. Zoufalec jim zavolal na tísňovou linku v pátek večer a...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.