Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Legendární stadion Za Lužánkami ožije Létofestem. Vystoupí na něm i božský Kája

 
pátek, 18. srpna 2017, 12:20

Doby, kdy na fotbal Za Lužánky chodily desítky tisíc lidí, jsou bohužel pryč. Stadion však rozhodně mrtvý není. Od Švanciho rozlučky v myslích a srdcích Brňanů opět ožil a nyní se mu vrátí i božský hlas. Tentokrát však nebude patřit tisícům Zbrojováků, ale domácí nesmrtelné hudební legendě Karlu Gottovi. Vedle mistra se na Létofestu v sobotu 19. srpna v průběhu dne představí další ikony české a slovenské rockové scény: Wanastovi Vjecy, Iné Kafe, Michal Hrůza, Portless nebo Marek Ztracený s Martou Jandovou.

Osm festivalů během jednoho léta. Taková je bilance letošní festivalové šňůry Létofestu 2017. Po Pardubicích, Budějovicích, Olomouci a Ostravě se dočká také Brno. A bude to unikátní akce.

„Díky spolupráci s brněnskou fotbalovou ikonou Petrem Švancarem, jsme si mohli dovolit využít pro konání Létofestu v Brně Stadion Za Lužánkami," pochlubili se organizátoři. Koupí vstupenky přes Švanciho stránky zároveň návštěvníci přispějí na údržbu stadionu.

Vedle zvučných jmen i bohatý doprovodný program

Jak už jsme avizovali, o zlatý hřeb festivalu se postará Karel Gott. Trochu netradičně však vystoupí už v podvečerních hodinách. Jako první totiž hrábnou do strun slovenští Iné Kafe. Po nich se představí oblíbený Michal Hrůza. Na Gottovo vystoupení pak naváží Portless. Druhé největší hvězdy večera Wanastovi Vjecy pak od tři čtvrtě na devět rozhýbou stadion a připraví pro Marka Ztraceného s Martou Jandovou.


Program Létofestu v Brně

13.00 - 14.00 Iné Kafe
14.45 - 16.00 Hrůza Michal
16.45 - 18.00 Karel Gott
18.45 - 20.00 Portless
20.45 - 22.00 Wanastowi Vjecy
22.45 - 00.00 Marek Ztracený + Marta Jandová


K létu nepochybně patří i grilování, a proto bude pro návštěvníky připraven grilovací plácek, kde si můžou sami ugrilovat a připravit hamburger a klobásu. Grilování proběhne v hodinových etapách, přičemž z každé etapy bude vybrán nejšikovnější grillmaster, který bude oceněn luxusním vybavením na domácí grilovačku.

Na Létofestech se budete nejen výborně bavit, ale máte i šanci pomoci těm méně šťastným, kteří trpí onkologickým onemocněním a chtějí se vrátit zpět do života. Nadace Můj Nový Život ve spolupráci s Létofestem umožní dětem a jejich rodinám vstup zdarma, a navíc nabídne všem návštěvníkům zajímavý program.

Vstupenky na Létofest jsou stále v předprodeji. Do pátku za cenu 430 korun, na místě o šedesát korun dražší. Podrobný program najdete na facebookové události nebo stránkách akce.

 

 

 

SOUTĚŽ o dvě vstupenky na brněnský Létofest 2017

 
Napsal Brněnská Drbna | Foto Karel Gott, Facebook, Létofest
 


 

Kam dál?

Děti se učí šetřit s energiemi. Pomáhá jim misePlus+

pondělí, 8. října 2012, 16:33

Technické obory v dnešní době příliš netáhnou, a tak mnohé subjekty dělají všechno možné i nemožné pro to, aby se o ně...

Doktor Masarykovy univerzity může získat Nobelovu cenu

sobota, 6. října 2012, 07:16

Významný světový vědec Charles Bennett ze společnosti IBM má podle odhadů zpravodajské agentury Reuters šanci získat...

Strážníci rozmluvili zoufalému mladému muži sebevraždu

pondělí, 1. října 2012, 08:17

Brněnští strážníci rozmluvili sebevraždu dvaatřicetiletému muži. Zoufalec jim zavolal na tísňovou linku v pátek večer a...

Město postaví v pěti čtvrtích za dvě miliardy nové kanály

pátek, 28. září 2012, 15:30

Brněnský magistrát spustil jednu z největších investic své historie, dostavbu městské kanalizace za více jak dvě...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.