Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Dospělé vrací do dětství, děti uvádí v nadšení. BRuNO family park si zamiluje každý

 
úterý, 24. října 2017, 12:30

Letos na podzim oslaví druhé narozeniny. A stejně jako každé dítě, i BRuNO family park rostl za poslední dvě léta do krásy a přináší hlavně radost. Rodinné herní centrum v brněnské části Slatina je unikátní nejen svoji rozlohou a nabídkou atrakcí, které si děti zcela zamilují už od první návštěvy, ale i službami, jež přinesou klid a chvíli oddechu rodičům. Ti si navíc mohou v parku naplno zařádit stejně jako jejich ratolesti.

Nejmodernější park v Česku

Čtyřicet atrakcí, plocha o výměře 3800 m2 a status nejmladšího a nejmodernějšího rodinného parku v Česku. To je BRuNO family park.

Pravý autodrom a moře s lodičkami

Dobrodružná dítka určitě ihned sjedou 38 metrů dlouhý tobogán, který vede z jedné ze tří lanových věží. Ty jsou nad zemí propojeny fascinující spletí zavěšených chodeb, tunelů a lanovek.

Každé dítě trénuje doma skákání na posteli. Není tedy divu, že jedním z největších oblíbenců je 15 metrů dlouhý a dva metry vysoký skákací polštář. Naprostou bombou pak autodrom s autíčky. Skutečným zážitkem - především pro ty nejmenší - je malé vnitřní “moře”, vodní cesta s lodičkami.

Unikátní nabídku BRuNO family parku pak podtrhují chodbičky tajuplného podzemního labyrintu, který je protkán celým parkem. Ale není se čeho bát, každé dítě si z něj nakonec cestičku ven přeci jen najde!

Balónky všude, kam se podíváš

Pro ty nejmenší je v BRuNO family parku připraven speciální koutek plný tisíců kulatých radostí. Dětičky se zde mohou schovávat, brodit nebo si jen nechat jen tak nadnášet v bazénku s neuvěřitelnými 34 tisíci balónky a fontánkou, která balónky vystřeluje do vzduchu.

Nejlepší narozeniny v Brně

Radost z narozenin je u dítěte mnohonásobně vyšší, když ji může sdílet se svými kamarády. BRuNO family park je ideálním místem na dětskou narozeninovou oslavu. Vybrat si přitom můžete ze sedmi tématický salónků, podle toho, co má vaše dítě rádo: na své si přijdou například malé princezny, milovníci a milovnice zvířátek, cirkusu i budoucí kosmonauté.

Vše je přitom zařízeno za vás - rodiče: od výzdoby, přes občerstvení, až po narozeninový dort či diskotéku. Vašemu malému oslavenci či oslavenkyni popřeje i sám maskot parku - velký plyšový čáp Bruno. O program oslavy a zabavení dětí se postará školený animátor. Jako vzpomínku na šťastnou oslavu vám pak zůstanou fotografie z celého krásně prožitého odpoledne.

Bezpečnost na prvním místě

O své děti se nemusíte obávat o nic víc, než kdyby si hráli u vás doma. Park je koncipován tak, aby si děti užily plnou porci zábavy a maminky se o ně přitom nemuseli strachovat. Atrakce splňují přísné bezpečnostní normy a prochází pravidelnými kontrolami. Starostlivé maminky tedy můžou své ratolesti klidně hlídat od stolku se šálkem kávy v restauraci, která je součástí parku.

Příměstské tábory i mimo letní sezónu

Pro děti zážitek, pro rodiče odpočinek. Není divu, že v posledních letech nabírají příměstské tábory na oblibě. Proč je však pořádat pouze v létě, když mívají školáci kratší prázdniny i na jaře, podzim či v zimě?

Příměstský tábor v BRuNO family parku pro děti pravidelně připravuje vzrušující program plný her a zábavy, nehledě na počasí! Zúčastnit se mohou děti od 3 do 12 let. Pro každou věkovou kategorii je připraven speciální program. Tábor si tak naplno užijí všichni. Ale pozor! Nejbližší tábor se koná již tento týden.

Klapy Klub pro maminky na mateřské

Stranou v rodinném centru nestojí rozhodně ani maminky na mateřské. Scházejí se každou středu a čtvrtek dopoledne a se svými malými poklady cvičí, hrají si, malují ve výtvarných dílničkách nebo prostě pokecají a vzájemně sdílejí s ostatními maminkami sdílejí nejrůznější mateřské zážitky a zkušenosti.

Moderní multimediální kroužky

Naše děti vyrůstají v době obrovského technologického boomu. Digitální zařízení jako mobily, počítače či tablety provází jejich dětství i dospívání. Tak proč je nenaučit, aby strávili svůj čas kreativně? Multimediální kroužek naučí děti od 8 do 14 let upravovat fotografie ve photoshopu, vytvářet montáže, koláže či stříhat a editovat videa.

Netradiční teambuilding

Přemýšlíte, jak stmelit pracovní kolektiv? Vypusťte společně to hravé dítě, které ve vás spí! BRuNO family park nabízí speciální programy sestavené právě pro firemní teambuildingy. Mimo to je v  areálu k dispozici také moderní konferenční a gastronomické zázemí.

Vybraná kuchyně po celý den

Z blbnutí na atrakcích dětem většinou pořádně vyhládne. Maminky si navíc ve své chvilce klidu rády dají kávu a nějaký dortík. Proto jsou v areálu dvě krásné a moderní restaurace. V otevřené kuchyni pak můžete sledovat, s jakou elegancí připravuje pan šéfkuchař váš pokrm. Milerád vám také zařídí pohoštění na narozeninovou oslavu nebo catering na firemní akci.

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
PR text | Foto BRuNO family park
 


 

Kam dál?

Malou Ameriku o víkendu provoní tisíce chutí a vůní Asie

středa, 13. září 2017, 08:44

Jste milovníky asijské kuchyně? Máte rádi poznávání nových chutí? Vyměňte příbor za hůlky a přijďte navštívit 2. ročník...

Máte přebytečný milion? Finanční úřad draží opravdový skvost....

úterý, 5. září 2017, 19:14

Tohle muselo původního majitele asi opravdu bolet. Kvůli dluhům zabavil exekutor neznámému majiteli opravdový...

Přijde cyklista o řidičský průkaz, když nadýchá? Ne, ale čeká ho...

úterý, 29. srpna 2017, 11:57

Letní období s sebou přináší i nekonečné možnosti cyklistických výletů. Stezky jsou mnohdy přeplněné, vyskytují se na...

Brněnské Retro Muzeum Na Statku oprašuje ducha všedního života za...

středa, 23. srpna 2017, 16:45

Auta z Německé demokratické republiky, smíšené zboží z dob normalizace, ale i první československou televizi vystavuje...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Majitelce se ztratil pejsek Shiba-Inu. Nyní...

  • Na jižní Moravě se pohybují komáři...

  • Devětadvacetiletý muž v Mariánském údolí...

  • Lidl se po drsné reportáži České televize...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Vítr převrátil na Lipně plachetnici a rybářskou loď. Posádku obou lodí z vody vytáhli záchranáři

Všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS) vyjížděly o víkendu ke dvěma převráceným lodím na lipenské přehradě. První loď se třemi rybáři se kvůli větru převrhla v sobotu 23. června kolem osmé ráno. Na záchranu posádky převrácené plachetnice se IZS vydaly kolem oběda. Žádný z mužů naštěstí nebyl zraněn.

Mít Zemana na Frekvenci 1 je čest, ale útočit na novináře by neměl, říká šéf české odnože Lagardère

„Zásadně ovlivnil podobu českého mediálního světa“. I tato slova zazněla v okamžiku, když letos v dubnu prezident mediální skupiny Lagardère Active ČR Michel Fleischmann přebíral francouzský Řád čestné legie. V obsáhlém rozhovoru pro HlídacíPes.org mluví i o tom, že tiskový zákon ve Francii novináře chrání, zatímco ten v Česku pojem novinář ani nezná.

Proč nenabídl úřad trenýrky k odprodeji také veřejnosti? Nejednalo se o nepotřebný majetek státu, hájí se

Pálení trenýrek prezidentem Milošem Zemanem vzbudilo vášně mezi širokou veřejností. Redakci Drbny ale zaujalo, jak nestandardně došlo k převodu červených trenýrek kanceláři prezidenta. Proto jsme zaslali tři jednoduché otázky Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových.