Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

FOTO: Další ročník soutěže Look Bella odstartuje sérií castingů. V Brně dostanou zájemci příležitost na konci října

 
středa, 2. října 2019, 15:00

Už pošestnácté startují celorepublikové castingy soutěže Miss & Mr. Look Bella. Tato soutěž krásy se od podobných odlišuje tím, že dveře do světa modelingu otvírá jak dívkám, tak i mladým mužům. Termíny castingů oznámili pořadatelé na tiskové konferenci v prostorách restaurace Manú Praga.

O co se soutěží?
Zisk titulů v soutěži Miss & Mr. Look Bella přináší možnost procestovat svět. Miss Look Bella 2018, Terezie Jastrzembská, se hned po svém vítězství podívala s oficiálním fotografem soutěže Arthurem Koffem na prestižní Paris Fashion Week. Dívky a mladí mužové mají úžasnou možnost reprezentovat, jak soutěž samotnou, tak pořádající agenturu Prestige Models a samozřejmě hlavně Českou republiku na různých světových soutěžích krásy. Agentura Prestige Models je totiž držitelem pěti licencí světových soutěží, kam své modelky a modely vysílá. Aktuálně získala agentura také licenci na prestižní soutěž mužské krásy Manhunt International, kam poletí již nový vítěz Mister Look Bella 2019. Úspěšní kandidáti se tak mohou těšit na životní zážitky na druhé straně zeměkoule. Soutěže se konají od Soulu, před Bangkok, Kuala Lumpur, až po Filipíny.

Castingy soutěže, kam se mohou hlásit dívky ve věku 15-25 a mladí muži 17-25, proběhnou během měsíce října v krajských městech celé České republiky. Sérii castingů odstartuje 10.října pražský casting, který se uskuteční v OC Nový Smíchov. Ti nejlepší z castingů se začátkem listopadu zúčastní semifinále, kde bude vybráno 18 finalistů - 12 dívek a 6 mladých mužů. O vítězi z této osmnáctky se rozhodne již 30. listopadu během velkolepé fashion show a finálového večera v pražském Klementinu. Finálový večer se tak vrací do hlavního města.

Úterní tiskovou konferenci doplnila fashion show rafinovaných modelů módní návrhářky Yvony Leitner, obleků Ceremoni a také sexy plavek Neonky by Nela Slováková. Všechny modely představili vítězové předchozích ročníků.

Během defilé přehlídky byla představena také překrásná korunka pro další Miss Look Bella. Ta letošní je barevně laděna do jemných růžových tónů a je v historii soutěže korunkou s největším počtem kamenů, které ji zdobí. Je jich více než 500. Již po páté korunky pro vítězky a ozdobné jehly do klopy pro vítěze připravil designér šperků a bižuterie Roman Matouš, jehož výrobky jsou známé pod značkou Roman Matouš Jewelry & Bijoux.

Termíny castingů 16. ročníku:

10. října - Praha (OC Nový Smíchov)
11. října - Plzeň (OC Plzeň Plaza)
12. října - České Budějovice (OC IGY)
15. října - Liberec (hotel PYTLOUN)
16. října - Ústí nad Labem (hotel Větruše)
17. října -  Zlín (OC Centro Zlín)
18. října - Olomouc (OC Šantovka)
24. října - Ostrava (OC Forum Nová Karolína)
25. října - Brno (OC Olympia)

Napsal(a) Michael Daněk | Foto Jan Luxík
 


 

Kam dál?

SLADKÉ BRNO: Retro se vrací i ve světě cukrovinek. Letošním hitem...

čtvrtek, 26. září 2019, 18:00

Nic není tak staré nebo zapomenuté, aby se to jednou nemohlo opět vrátit do módy. Důkazem jsou nám vracející se trendy...

V řeznické profesi nic neokecáte, říká šéf řezníků brněnského Globusu

úterý, 28. května 2019, 15:28

Řeznická profese nepatří mezi vyhledávané téma youtuberů ani mezi hitovku na pracovních portálech. Kvalitních řezníků...

Genetické testy pomáhají při léčbě neplodnosti i při plánování...

čtvrtek, 7. března 2019, 18:00

Reprodukční medicína je dnes stále považována za relativně mladý obor. Jejím průlomovým mezníkem se stal rok 1978, kdy...

Opustili všechny a všechno, co jsme milovali. Sbalili jsme celý svůj...

čtvrtek, 28. února 2019, 14:01

Jsme dva. Dohromady je nám už přes sto let. Spolu jsme už víc než třicet let, nehneme se od sebe na krok a vše děláme...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.

Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení

Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých podmínkách žije v johannesburské věznici Čech Radovan Krejčíř, jaký má přístup k lékařské péči a ke komunikaci s právním zástupcem. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Po dřívější obdobné návštěvě u Krejčíře české velvyslanectví oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného na zlepšení podmínek v tamním vězení.