Brněnská drbna - super drbna online » Zprávy » Společnost » TO JE BRNO nabídne lidem informace, suvenýry nebo klidovou zónu
 

TO JE BRNO nabídne lidem informace, suvenýry nebo klidovou zónu

Nová buňka TIC TO JE BRNO, Zdroj: MMB

úterý, 7. února 2017, 16:38

Ode dneška mohou nejen turisté, ale i Brňané navštívit zcela novou pobočku Turistického informačního centra TO JE BRNO, která se nachází v přízemí parkovacího domu Domini na Panenské ulici. Kromě nezbytných informací zde mohou návštěvníci pořídit suvenýry nebo si jen tak odpočinout.

Informace, mapy, brožury, suvenýry vstupenky na kulturní akce, ale také klidová zóna. To je jen náznak toho, co na návštěvníky na Panské ulici v nové prosklené buňce, které patří pod Turistické informační centrum města Brna, čeká.

„Součástí centra je i klidová zóna, kde je možnost si sednout, v klidu si prostudovat informační materiály, dát si dobrou kávu a připojit k internetu,“ řekla radní pro cestovní ruch a marketing Petra Rusňáková. Samozřejmostí jsou i toalety, úschovna zavazadel a dobíjecí místo pro mobily. Na dřevěné plakátovací ploše si návštěvníci prohlídnou aktuální a připravované akce ve městě. Centrum je otevřeno denně od devíti do šesti hodin, a to i během svátků. 

„Oproti obdobnému zařízení na Staré radnici je nové centrum na lepším místě. Dostanete se k němu pohodlně MHD, pěšky i autem. TO JE BRNO se nachází v nových designových prostorách v přízemí parkovacího domu Domini. Na jeho realizaci spolupracoval TIC s Brněnskými komunikacemi a Ateliérem Hrůša,” doplnila Jana Janulíková, ředitelka TIC. 

Stávající informační centrum  (IC), tedy„íčko pod krokodýlem“ v Radnické ulici, zůstane v provozu a jeho nabídka bude rozšířena o publikace brněnských autorů a o knihy představující Brno. V běžném denním režimu  jsou po celý rok v provozu také IC na hradě Špilberk a IC na letišti Brno-Tuřany .

V letní sezóně mohou navíc návštěvníci využít infocentrum Brno je zlatá loď na Brněnské přehradě u přístaviště. K dispozici jsou také Tourist Friendly Pointy, partnerská síť míst, která návštěvníkům města poskytnou základní informační servis, free wifi, důležité tiskoviny a mapy.

Zdroj: MMB

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Facebook komentáře

 
 
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Mediatica s.r.o.

Jihlavská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Brnenskadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí
veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ