Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Věhlasný Bratislava Burlesque vyráží poprvé za hranice, svou odvážnou show představí v Brně

 
středa, 11. ledna 2017, 16:19

Elegance, smyslnost, ženskost. Ale také odvaha, erotika a provokace. Tak by se dal vystihnout novodobý burlesque. A právě na něj se mohou 11. února těšit diváci v Brně v Klubu Radost. Po několika letech úspěšné domácí produkce vyráží totiž věhlasné uskupení Bratislava Burlesque se svojí show poprvé za hranice.

Burlesque je umění odhalování se a svádění. Umění plné humoru a satiry s bohatou historií. Název vychází z italského slova "vtip". Původně šlo o hudebně dramatický žánr, jenž je spojen se zveličováním a ironií. Dnešní představitelky ho však posunuly na vyšší úroveň - scénická vystoupení mívají erotickým nádech. Elegance, smyslnost, ženskost a fakt, že se tanečnice nikdy nesvléknou úplně do naha, to jsou nakonec faktory, které dělají vystoupení zajímavé a napínavé.

Bratislava Burlesque je první a jediný burlesque hub na Slovensku, který produkuje originální a velkolepá celovečerní představení. Mnohé jejich členky vystupují na vělkých festivalech v Evropě i Severní Americe.

Do Brna přijíždí bratislavský burlesque s tím nejlepším, co v repertoáru má. Organizátorky slibují atmosféru plnou erotiky a humoru. V průběhu večera vystoupí několik světoznámých showgirls. Lotta Love rozproudí krev v žilách spojením vizuálních lahůdek, drzosti a tance. Catrice Cat vás svede svou dechberoucí krásou a půvabem. 

O pulzující atmosféru plnou aplausu sa postará Lady Vivian. Oslňující kostýmy předvede Magie Noire. Do kolen vás dostane jiskřivý koktejl komických a energických čísel v podaní Diamond Fairy a nebude chybět ani roztomilý anděl s ďáblem v těle Lena Del Vanilla.

Mimo nabitou show se mohou návštěvníci těšit na soutěž o nejlépe oblečného diváka a tombolu s hodnotnými cenami. Lístky jsou v prodeji online na smsticket.cz. Dveře Klubu Radost se návštěvníkům otevřou v sobotu 11.2. 2017 ve 20 hodin, představení začíná o hodinu později. 

Tisková zpráva

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Dvacetiletý mladík s dívkou pohostili...

  • KOMENTÁŘ: Babišovi voliči aneb Falešný mýtus...

  • Poblíž Sentic na Brněnsku včera po nárazu do...

  • Tom Hanks přijel kvůli volbám do Česka!...

 
 

Kam dál?

Scala v únoru přivítá festival španělských filmů La Película

středa, 11. ledna 2017, 12:10

Jedinečný vhled do španělské kultury prostřednictvím filmového plátna nabídne v od 16. do 19. února 2017 festival La...

Na výstavišti v červnu vystoupí londýnská kapela Placebo

úterý, 10. ledna 2017, 15:39

Londýnská skupina Placebo, která patří ke špičce alternativní scény, vystoupí 26. června v Brně. Koncert se uskuteční v...

RECENZE: Zpívající Ryan Gosling a Emma Stone v možná nejlepším novodobém muzikálu

úterý, 10. ledna 2017, 13:16

Uplynulo už více jak 50 let od doby, kdy muzikály patřily k jedněm z nejvíce ceněným a divácky oblíbeným žánrům v...