Brněnská drbna - super drbna online » Zprávy » Kultura » Věhlasný Bratislava Burlesque vyráží poprvé za hranice, svou odvážnou show představí v Brně
 

Věhlasný Bratislava Burlesque vyráží poprvé za hranice, svou odvážnou show představí v Brně

Bratislava Burlesque

středa, 11. ledna 2017, 16:19

Elegance, smyslnost, ženskost. Ale také odvaha, erotika a provokace. Tak by se dal vystihnout novodobý burlesque. A právě na něj se mohou 11. února těšit diváci v Brně v Klubu Radost. Po několika letech úspěšné domácí produkce vyráží totiž věhlasné uskupení Bratislava Burlesque se svojí show poprvé za hranice.

Burlesque je umění odhalování se a svádění. Umění plné humoru a satiry s bohatou historií. Název vychází z italského slova "vtip". Původně šlo o hudebně dramatický žánr, jenž je spojen se zveličováním a ironií. Dnešní představitelky ho však posunuly na vyšší úroveň - scénická vystoupení mívají erotickým nádech. Elegance, smyslnost, ženskost a fakt, že se tanečnice nikdy nesvléknou úplně do naha, to jsou nakonec faktory, které dělají vystoupení zajímavé a napínavé.

Bratislava Burlesque je první a jediný burlesque hub na Slovensku, který produkuje originální a velkolepá celovečerní představení. Mnohé jejich členky vystupují na vělkých festivalech v Evropě i Severní Americe.

Do Brna přijíždí bratislavský burlesque s tím nejlepším, co v repertoáru má. Organizátorky slibují atmosféru plnou erotiky a humoru. V průběhu večera vystoupí několik světoznámých showgirls. Lotta Love rozproudí krev v žilách spojením vizuálních lahůdek, drzosti a tance. Catrice Cat vás svede svou dechberoucí krásou a půvabem. 

O pulzující atmosféru plnou aplausu sa postará Lady Vivian. Oslňující kostýmy předvede Magie Noire. Do kolen vás dostane jiskřivý koktejl komických a energických čísel v podaní Diamond Fairy a nebude chybět ani roztomilý anděl s ďáblem v těle Lena Del Vanilla.

Mimo nabitou show se mohou návštěvníci těšit na soutěž o nejlépe oblečného diváka a tombolu s hodnotnými cenami. Lístky jsou v prodeji online na smsticket.cz. Dveře Klubu Radost se návštěvníkům otevřou v sobotu 11.2. 2017 ve 20 hodin, představení začíná o hodinu později. 

Tisková zpráva

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Facebook komentáře

 
 
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Radek Holík

Jihlavská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Brnenskadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí
veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ