Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Gang tří mladíků přepadával lidi na hlavním nádraží a v Denisových sadech, nyní sedí ve vazbě

 
pondělí, 19. června 2017, 19:14

Brněnští kriminalisté z 1. oddělení v těchto dnech dopadli trojici mladíků ve věku 16, 19 a 20 let, kteří jsou podezřelí z několika loupežných přepadení. Za uplynulý měsíc mají na svědomí nejméně čtyři případy. Své oběti napadli a okradli dvakrát u Denisových sadů a v prostorách vlakového nádraží.

Koncem května například trojice oslovila sedmnáctiletého mladíka, který seděl na lavičce s kamarádkou  na vyhlídkové terase pod Petrovem. Po chvíli se dvojice zvedla a chtěla raději z místa  odejít. V tom však útočníci mladíka chytili, fyzicky napadli, sebrali mu peněženku se třemi stovkami a utekli. 

Poslední případ se odehrál začátkem června, kdy si dva z podezřelých vytipovali sedmnáctiletého mladíka v čekárně na nádraží. Nejprve na něj slovně zaútočili, poté po něm chtěli, aby se na mobilním telefonu podíval kolik je hodin. Poškozený se zvedl a chtěl odejít. Výtečníci mu vyhrožovali, že ho zbijí. Následně mu z batohu sebrali power banku a zmizeli.

„Všichni tři podezřelí se v minulosti již obdobného jednání dopustili. Nyní jsou stíhaní za loupež a na soud, který rozhodne o výši jejich trestu, si počkají za mřížemi ve vazební věznici," uzavřela policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Zdroj: PČR

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Dvacetiletý mladík s dívkou pohostili...

  • Dva mladíci a dívka se vyřádili na stánku s...

  • Lužánky v sobotu ožijí díky pejskům z...

  • Mladík napadl řidiče autobusu linky 67....

 
 

Kam dál?

V podchodu pod nádražím prodával muž vzácné a celosvětově chráněné želvy

pondělí, 19. června 2017, 10:30

Zboží, které můžete pořídit v podchodu pod brněnským hlavním nádražím je spousta. Už tak rozmanitý sortiment stánkařů,...

Opilá řidička nabourala policejní hlídku, nadýchala přes dvě promile

sobota, 17. června 2017, 06:51

Velmi rychlé rozuzlení měla nehoda, při které silně opilá žena narazila na křižovatce do auta před sebou. K její smůle...

Další auto srazilo malého chlapce, policisté žádají svědky o pomoc

čtvrtek, 15. června 2017, 17:30

Podobně jako u případu z Svatobořic-Mistřína, o kterém jsme vás informovali ráno, policisté žádají o pomoc při hledání...