Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Hotel Dvorana? Během filmového festivalu třikrát cool!

 
pondělí, 15. června 2015, 14:45

Na Karlovy Vary už se znovu valí lavina nových filmů. Navíc bude letos Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary slavit padesátý ročník. Na nejprestižnější a největší festival ve střední a východní Evropě přijíždějí zástupy diváků a po červeném koberci se procházejí světové hvězdy. Vy navíc můžete být s Hotelem Dvorana přímo u toho a dopřávat si neomezeného luxusu.

Proč třikrát cool? Takovou šanci máte jen jednou za život. No, a to už je samo o sobě cool.

Ptáte se na druhé cool? V novém českém Hotelu Dvorana Karlovy Vary zažijete pocit důležitosti jako hvězdy filmového festivalu. Každý host je pro personál jedinečný klientem. Luxusní hotel nabízí kromě poctivé české kuchyně i wellness, kde používá výhradně českou kosmetiku z rašeliny a minerálů. V hotelu naleznete i kinosál, venkovní terasu na zábavu až do rána, další prosklenou terasu dělanou pro tanec a posezení s přáteli a herní klub jen pro vás. A to všechno za rozumné ceny! Jako bonus k tomu získáte parkování před hotelem zcela zdarma. Tohle je určitě cool!

A poslední cool? Filmový festival letos nabízí možnost těm, kteří přijdou s červeným líčením nebo černým papírovým motýlkem, přístup na VIP akce. Hotel Dvorana tuto akci podporuje tím, že dámy mohou být v hotelu nalíčeny a páni dostanou černý papírový motýlek. Budete se tak moci zařadit po bok Johna Travolty nebo Mela Gibsona, kteří festival navštívili v poslední letech.

Navíc pouze Hotel Dvorana Vás odveze na festival se SPO TAXI za pouhých 99 korun. U toho nesmíte chybět. Hotel Dvorana a Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je to ideální spojení.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s rněnskou Drbnou může jeden čtenář vyhrát voucher na pobyt na jednu noc v Hotelu Dvorana pro dvě osoby. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do 22. června následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Napsal: Lukáš Dvořák

 

Hotel Dvorana vznikl v části území bývalého areálu CINK. K čemu areál dříve sloužil?

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Dvacetiletý mladík s dívkou pohostili...

  • KOMENTÁŘ: Babišovi voliči aneb Falešný mýtus...

  • Poblíž Sentic na Brněnsku včera po nárazu do...

  • Tom Hanks přijel kvůli volbám do Česka!...

 
 

Kam dál?

Zasoutěžte si o Acutil – povolený doping pro váš mozek

pondělí, 13. dubna 2015, 10:30

Potřebujete se soustředit? Koncentrovat? Chybí vám energie a je třeba se učit nebo koncentrovat na práci? Možná vám...

SOUTĚŽ o vstupenky na EuroV8 Series

pondělí, 16. června 2014, 16:20

Ve spolupráci s Automotodromem Brno jsme pro vás přichystali soutěž o dvakrát dvě vstupenky na závody seriálu EuroV8...

Vyhrajte lístky na Brněnský Majáles

sobota, 19. dubna 2014, 15:40

Šestatřicet interpretů se sedmého května představí v areálu brněnského výstaviště na Brněnském Majálesu. Akce nabízí...