Česká Drbna

Blogy  |  Petr Kubeš  |  Profil  |  Brněnská drbna - super drbna online

Neděle 26. března 2017, svátek má Emanuel
Zapomenuté heslo

Přihlášení

 
 
 
 
přihlásit
 
 
 
 

Sedmnáctý queer filmový festival Mezipatra

A je to tady! Dnes 10.11. startuje v Brně queer filmový festival Mezipatra. V 19 hodin započne v hale Industra na Masné 9 vernisáž souboru fotografií, které si nemilosrdně pohrávají s divákem a jsou abstraktní pointilistické povahy. Přijďte se nejen kochat, ale i zúčastnit hry s vlastní imaginací.
Hlavní zahájení brněnských Mezipater pak odstartuje 11. listopadu od 19 hodin v kině Scala na Moravském náměstí. Večerem vás provede herečka Národního divadla Brno Magdaléna Tkačíková. S ní se na scéně objeví i členové taneční skupiny Art Factory. Po shlédnutí rakouského filmu Kocour vás čeká party s nápoji, jídlem a letos s architektem a grafickým designérem, který se podílel na tvorbě znělky pro Mezipatra, Martinem Hrdinou.

Filmový festival Mezipatra, který startuje už dnes, vám přináší spoustu projekcí, přednášky či debaty, večírky, vernisáže a můžete vyrazit i na divadlo!
Po pátečním večírku, ať už je ve Scale nebo v klubu, můžete vyrazit opět do Scaly na dva filmy. V 18 hodin se na plátně zobrazí snímek Stát pevně. Ve 20:30 film Barash. Můžete dát přednost speed-datingu v Metro music baru na Pekařské. Vzhledem k velkému zájmu budou letos dvě kola. Od 16 hodin pro holky, po setmění pro kluky. Máme tu pro vás tip na další party! Jak chodí kočky, Sharkass, Adam Mišík, Candy Ken nebo manekýnky z House of Velvet, o tom se musíte přesvědčit sami. V chill-out prostoru navíc budete mít možnost poznat Toma Holiče.
Říká se sice, že v neděli se nic nedělá, ale proč neudělat něco pro svoje tělo. Vezměte všechny přátele a rodinu na trénink pod vedením vítězky několika ultramaratonů Lindy Beniačové. Běh bude přizpůsoben i začátečníkům, proto se není čeho bát.
V pondělí pro změnu můžete vyrazit do kina Art, kde v malém sále budou i letos představeny krátké projekce – Rodinná pouta, Vztahy v ženském rodě, Zlo mezi námi, Zašlý lesk mládí a další.
Zajímavá vás queer historie? Pak byste si neměli nechat utéct dvě přednášky v kavárně Bajkazyl. Jak se dovádělo v antickém Římě vám prozradí PhDr. Stanislav Zajíček a PhDr. Miroslava Novotná představí Arthura Rimbauda.
Takhle, až do páteční noci, kdy Mezipatra končí, se budeme všichni společně scházet. Slavnostní ukončení festivalu proběhne v kině Art od 19 hodin, kde se podíváme na komedii Hedwig a Angry Inch. Večerem provede Táňa Malíková, vystoupí úžasní Art Factory a bude předána divácká cena za  nejlepší film. Poté se po roce přesuneme do klubu VIBE, kde zahraje Funk Halen z Electronic Bitches, Andrea Daren a Saddane.
Na Mezipatrech toho na vás čeká o mnoho víc. Všechny informace naleznete na oficiálních stránkách a facebooku.

čtvrtek, 10. listopadu 2016, 00:13 | Petr Kubeš

Komentáře ke článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat.

Facebook komentáře

 
 
 

Malostranská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Budějcká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Brněnská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Liberecká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

Olomoucká Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: Mediatica s.r.o.

Jihlavská Drbna

Vlastník: TRIMA CB s.r.o.
Provozovatel: TRIMA CB s.r.o.

 

TRIMA CB Advertisement

Všechna práva vyhrazena, jakékoli užití obsahu včetné obsahu a grafiky podléhá schválení provozovatelem serveru.

O projektu | Etický kodex | Kontakty | Tiráž | RSS

Brnenskadrbna.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí
veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

 

CHCIWWWSTRANKY.CZ